Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Biztonsági Őr Orvos csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonsági Őr Orvos csajjal működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Na Szevasztok! Hát az van, hogy fusiba melózgatok egy szolgáltatócégnél (nem mint vagyonőr) és sok fiatal dolgozó van, többnyire jó csajok. Én is fiatal vagyok, konkretan 25 éves. Megismkertem egy lányt, aki nagyon szimpatikus, azóta rágondolok. Azt hittem vaalmi kis bulizós p.csa, e kiderült, hogy nem az orvosin tanul :D Nemsokal doktor lesz. Az a nagy igazsag, hogy nekem egy szakmam van meg egy vagyonori tanfolyam és kész. Figyelj megélek, dea tanulás nalam nem nagyon jarja, szerintem időrablás. Na meg na a Playboy magazinból többet tanultam, mint bármelyik iskolai könyvből, amibe semmi érdekes nem volt. Kár, hogy a Playboy magazinra mar nem lehet előfizetni.. :/

Szóval értitek, Van egy audim, sportos kinézetem, amoylan fittness gyerek vagyok, jó humorom szerintem de igy sulis vegzettsegem egyaltalan nincsen. Igazábol én is értelmes vagyok, meg tudom miről beszél nagyjabol.


Szóval mar késo ha vki le akarna bezselni rola mar 2 randin is tul vagyunk hazavittem ugye behivott :D de azert na szerintetek működhet?


Amúgy a csajszi is jobb körülmények között lakik mint én, de ha összejönnénk ő jól keresne nekem mar nem kene 2. 3. munakhely :D Ezt az időt vele toltenem pl az ágyban ;)


Szerintetek működhet és lehet hosszú ideig tartó szerelem egy Biztonsági őr és egy orvos között?


(Sajnos nagyon sok válasz alatt vannak trollok, a kérdés komoly és ha nem tudsz értelmes, hasznos válaszoddal segíteni, akkor kérlek ne fárasszál! Köszi! Trollok kíméljenek!! )



#Randi, Orvos, Biztonsági őr, szerelem, csajszibarack, szeretem #sör, pálinka, audi,
2021. aug. 1. 00:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én lennék a VagyonŐr (főállásban)
2021. aug. 1. 00:30
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Ellentètek vonzàk egymàst?

- leszarod a tanulàst / neki egyfolytában kellene

- szerényebb anyagi háttér / kiemelkedő háttér

- szar laza duma / latin orvosi nyelv


Tűz és jég.

Ha még a fele is igaz annak amit leirtàl, nagyon nem adnèk neki sokat (hetek)



Ha tényleg

2021. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Rövid leszek: NEM. Lehet a lány most többet néz ki belőled mint amennyi vagy. Ha jobban megismer rajon, hogy nem vagytok egy szintén. Nem a foglalkozásod miatt. Nagy a szórás a bizt.orok között, szakmunkastol a főiskolaig.A tanultsagod meg a muveltseged ami nagysagrendekkel az O szintje alatt van.
2021. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Minden igaz, amit leírtam és az az igazság, hogy nem szépítettem ki Én téynleg mindenkivel így beszélgetek, próbáltam most itt neked / nektek magamat adni.


Köszönöm a válaszod, én is azt gondolom , hogy az ellentétek vonzzák egymást. De félek hogy , a csaj talál tőlem okosabb pasit, aki szintén Doktor , aza baj, hogy nagyo nerős a fellangolásom és kezdek beleszeretni a csajba.


Nagyon köszönöm annak, aki végigolvasott.

2021. aug. 1. 00:41
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Jó fej arc vagy , én is kösz

Csak óvatosan

2021. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm de még 25 éves vagyok, siman berobban az élet és lehet én is leszek valaki nagyobb vaalki stb na tündérmesék tudod :D


Ez igaz, ettől félek én is, hogy jóval alatta vana tudasom az ő szintjének, köszönöm a váalszt ;)

2021. aug. 1. 00:43
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

"Van egy audim, sportos kinézetem, amoylan fittness gyerek vagyok"



Akkor nagyjabol azt nyujtod, ami a noknek kell, szoval sztem nem lesz semmi gond, max. a csaladja kavarhat be.



37F incel

2021. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm :D azért nem teljesen :D egy 20 éves audit barki meg tud venni és nem is menő, inkább akinek 2-3 éves audija van :D (Azért van audim mert ez volt nirmalis műszaki allapotban, Ford Focust szerettem volna :D A3 lett belole :D


Ezek csak külsőségek, a csaj is jól néz ki, ilyen terén nem mondanatok meg, hogy én Anugy egy őr vagyok :D nem hiszem, hogy barmelyik is dominálna egy ilyen csajnak szerintem ;) köszönöm a választ neked is :D

2021. aug. 1. 01:17
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

hozzád a stílusodból ítélve egy nagy mellű, vagány, kissé butuska szőkét képzelek...


meg azt is vágom, h. valamilyen selyemfiú szerepre hajtasz, egy doki akár havi fél millát is hazavihet, külföldön ennek a többszörösét, ergo jó életed lenne mellette...

2021. aug. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem lesz ebből semmi komoly, mondom ezt orvostanhallgatóként. Kavartam vendéglátóssal, de ő már az elején felhozta ezeket a különbségeket. Akkor engem ezek a különbségek nem zavartak. Téged se hagy ez nyugodni.
2021. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!