Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első közös utazás, illene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első közös utazás, illene belefizetnem a szállásba?

Figyelt kérdés

Barátom ügyvéd, jövő héten Sopronba kell utaznia tárgyalás miatt, és kitalálta, hogy kísérjem el, utána 2-3 napra menjünk át Bécsbe, úgyis közel van. Mondta, hogy én csak készüljek el reggelre, ő intéz mindent.


Kérdés, hogy szerintetek illene belefizetnem a hotelbe?

Nem dolgozom, még tanulok, és eddig, ha fizetni akartam valahol, mindig mondta, hogy nem fogja hagyni, hogy a zsebpénzemből hívjam meg valamire.



febr. 25. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A szállásba valószínűleg úgyse engedné, hogy beleadj, de mondjuk hívd meg valamire. Esetleg csinálhatsz sütit, kávét és teát az útra.
febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Megkérdezném azért de akkor szerintem nem fogja elfogadni és neked valóban csak zsebpénzed van, ráadásul ő hív el, így tényleg fura is lenne ha elvárná ebben a konkrét felállásban, hogy fizess. Amit 1-es mond viszont tényleg jó gesztus, készülj az útra pár dologgal amit tudod, hogy szeret.
febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem illene, ő hívott, annak tudatában, hogy zsebpénzből gazdálkodsz. Nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy a másiknak is kellene fizetni, maximum ott helyben esetleg, ha valami kisebb kiadás van, ha beültök sütizni vagy ilyesmi.
febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem illene, hanem ez a minimum, feltéve hogy valaki nem akar már az első másodperctől kiszolgáltatott, alárendelt kitartott lenni. Azért ilyen is van.
febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Tanulok, neki már egzisztenciája, karrierje van. Nem mindegy, hogy a heti zsebpénzedből gazdálkodsz, vagy van havi szinten bevételed, mellette passzív jövedelmed.


2. Ha neked ez a “minimum”, akkor mi a normális szint? Ha a nő fizet 1/1? 😅

febr. 25. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne foglalkozz a négyessel. Senki nem attól lesz kitartott meg kiszolgáltatott, ha elfogad egy meghívást. Akinek van pénze, az nem fogja ezt a másik feje felett tartani, csak a csórók vezetnek táblázatot fejben ezekről.
febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg egy barátnőm mondta most, hogy én még 3 évig tanulok, utána sem lesz rögtön számottevő a fizetésem. Nyilván egyszer én is leszek majd remélhetőleg olyan anyagi helyzetben, mint a párom, de az nem most lesz... És nem várhatom el tőle, hogy akkor ő évekig az én szintemen éljen, ne akarjon menni kettesben velem sehová, mert én nem tudom a felét kifizetni. És önérzeteskedhetek, de akkor majd keres olyat, aki örül, ha vele lehet, mehetnek együtt valahová, nem azon stresszel, hogy 50-50-ben fizessenek mindent, mert "ez a minimum".
febr. 25. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Erről van szó. A csávó időt akar veled tölteni, ha sajnálná a pénzt, nem hívna.
febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
A soproni szallas miatt en nem aggodnek, ha ugyved, az ugyfelen fogja bevasalni annak a dijat :D Becsbe ha mentek, az ottani szallast megkerdezheted, de gondolom ugyse fogja hagyni.
febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi idős a párod? Nincs köztetek nagy korkülönbség?

Szerintem nem,én sem várnám el,hogy valaki drága utakra költse a zsebpénzét.

De sütivel tényleg meglepheted.

febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!