Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves nő vagyok,volt egy pasi akivel 1x találkoztam és olyan jól alakult a randi hogy le is feküdtünk,tudom mit gondoltok..de velem 1 évben 1x ha előfordul hogy lefekszem valakivel ilyen hamar,és akkor is csak akkor ha többnek érzem a dolgot. Szóval a lényeg,hogy pár hétig nem tudtunk találkozni de kerstük egymást,telefonon is..amikor újra tudtunk találkozni ,mindketten alig vártuk,le is feküdtünk de már elmúlt a lelkesedése,mint ha nem is akarna megismerni,nem erre számítottam ezek után ahogy viszonyultunk egymáshoz. Megszakítottam vele a kapcsolatot ,de nem értem ez mire volt neki jó..ha csak szexet akart minek tervezett velem,miért kerestt mindig,miért volt olyan mint akinek nem csak arra kellek?! Érthetetlen. Azt nem tudom hogy fog e keresni ,de veletek történt hasonló?


febr. 25. 18:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Volt velem is ilyen. Ense tudom miert ,mert nem beszeltuk meg. De amugy szerintem valami vagy nem tetszett neki bennem amiert meggondolta magat,szoval nem fogtam meg elegge vagy zavarta valaki a kepet .
febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy időközben akadt valaki más, aki felkeltette az érdeklődését.
febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Mert agyonvertétek a normális ismerkedés alapjait. Egyből a lényegi részre ugrasz, aztán csodálkozol, hogy nem érdekli már ami előtte kellett volna, hogy legyen. Ezt elbasztátok.
febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Beszélgettem néhány férfival, hogy miért van ez.

Elég meglepő, de viszonylag egybehangzó választ kaptam.

Egyszerűen arról van szó, hogy egy kapcsolat elején a felek megmutatják, hogy miben jok, érdekesek, stb. Ha pedig egy no első körben ezt mutatja meg magából, akkor úgy gondoljak, hogy “csak ennyit tud”.

febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4:Én ezt értem,de van amikor így kezdődik egy kapcsolat,és nem is egyéjszakásnak indult..nem érzem hibának hogy megtörtént,attól még simán lehetett volna ismerkedni,én szerettem is volna.
febr. 25. 18:32
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
#5 Hogy te női fejjel nem látod gondnak, az egy dolog.
febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon ismerek olyan part, ahol ebből tartós kapcsolat lett volna.

Van persze, de nem ez a többség szerintem.

febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy alapból nem akart tőled semmi komolyat, vagy szeretett volna, de ha már elsőre ezt mutattad magadból akkor egyrészt gondolhatta azt, hogy te is csak ezt akarod, másrészt, amit korábban leirtam, hogy unalmasnak talált.
febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
4: Ez nekem azt jelenti, hogy ezeknek a férfiaknak a szex értéke eléggé lent van, és nagyon szimpla dolog, amit szex közben átélnek.
febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

Hallgattál a mézes-mázos szavaira, ő pedig nagyon jól tudta, hogyan kell egy nőt levenni a lábáról. Sikerült neki, de ő nem ilyen nőre vágyik tartós kapcsolat esetére.

Én is dobtalak volna.

febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!