Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves nő vagyok,volt egy pasi akivel 1x találkoztam és olyan jól alakult a randi hogy le is feküdtünk,tudom mit gondoltok..de velem 1 évben 1x ha előfordul hogy lefekszem valakivel ilyen hamar,és akkor is csak akkor ha többnek érzem a dolgot. Szóval a lényeg,hogy pár hétig nem tudtunk találkozni de kerstük egymást,telefonon is..amikor újra tudtunk találkozni ,mindketten alig vártuk,le is feküdtünk de már elmúlt a lelkesedése,mint ha nem is akarna megismerni,nem erre számítottam ezek után ahogy viszonyultunk egymáshoz. Megszakítottam vele a kapcsolatot ,de nem értem ez mire volt neki jó..ha csak szexet akart minek tervezett velem,miért kerestt mindig,miért volt olyan mint akinek nem csak arra kellek?! Érthetetlen. Azt nem tudom hogy fog e keresni ,de veletek történt hasonló?


febr. 25. 18:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak eljátszotta, hogy hosszútávon tervez, meg érdeklődik stb. Így biztosan megkapott és lám már az első alkalommal. Ha azzal kezdi, hogy párszor akar szexelni és te megfelelő alany vagy erre, akkor lehet nem is találkozol vele.
febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
#9 Te meg túlértékeled. De ettől függetlenül a szex nem az első randira való egy idegennel.
febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12: Ha nekem sokat jelent? Mért más, általam nem is ismert értékrendjével ítélném meg a SAJÁT dolgaimat?

Azt mondták, "a kapcsolat elején". Nem első randiról beszéltek. És nem dugásról.

Mért nem jelent az valakinek sokat, ha jár valakivel pár hete és megölelik, megcsókolják egymást kettesben egy hálószobában, akár napokon át?

Egészséges embernek ez a mindenséget jelenti.

febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
#13 Hisz te is ezt tetted. A saját értékrendeddel ítélted meg az ő tetteiket.
febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Mellesleg első randiról van szó, nem kapcsolat elejéről. Hogy pontosak legyünk.
febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
En is elsőn randin szexeltem, ennek már 5 éve, mamár a felesége vagyok, szòval azért ne általánosítsunk
febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak szexet akart, akár több alkalomra és kb ennyi. Sok ilyen van
febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet ezt jól csinálni,nekem sok randim volt ,ami a szokásos módon történt,meg akartam ismerni ,több randit akartam,üzenetezni stb. És eddig az sem volt sikeres..most ez megtörtént ,így éreztem most ezt jónak,és ez lett a vége. Nem érzem hibának,úgy fogom fel ha érdekelném oda lenne meg vissza,akkor valószínűleg más dolog áll a háttérben,nem tudom mi történt,de megpróbálom lezárni.
febr. 25. 19:05
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

#16 Az általánisításnak pont ez a lényege. Hogy a legtöbb esetre igaz, tehát nyilván vannak kivételek is.


Te példádtól függetlenül a legtöbb esetben nem jó, ha első randin szex van.

febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, velem nagyon hasonló dolog történt. Ha van kérdésed beszéljünk privátban.

Egyébként erre tényleg nincs jó tanács, de abban egyetértek néhány válaszolóval, hogy lehetőleg legközelebb ne add könnyen magad, mert tudat alatt is ahhoz a nőhöz vonzódnak jobban, azt becsülik inkább, akit nehezen kaptak meg.

Illetve tényleg ne dőlj be a mézes-mázos dumának, nekem is a fülembe súgta az a rohadt szemét, hogy senki szívét se szokta összetörni,ne féljek....

febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!