Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nőként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nőként?

Figyelt kérdés

Keresztféléves képzésben most februárban kezdtem az egyetemet, még nem igazán van egy ismerősöm sem és az egyik órán véletlennek köszönhetően egymás mellé ültünk ezzel a sráccal. Egyből elkezdtünk beszélgetni, egyetemi dolgokról és magánéleti dolgokról is, első perctől kezdve úgy érzem, hogy bejövök neki, de mégsem kezdeményezett. Óra előtt, alatt mindig jól elvagyunk, óra után ki szoktunk menni cigizni, de ez heti 1 alkalom és azon kívül nincs kontakt.


Megszoktam, hogy mindig a férfiak kezdeményeznek nálam, de szeretném most én megtenni az első lépést, hogyan tegyem, ha félek a visszautasítástól?


febr. 27. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Én kivárnám míg ő kezdeményez randi formájában. Ha egyszer bejössz neki, beszélget veled akkor idő kérdése. Persze ha eltelik egy hónap és sehol semmi akkor hiába vársz rá, de ha nyilván nem látja rajtad, hogy vevő vagy rá akkor lehet nem akar ő beégni, esetleg nem akar lerohanni. Szóval inkább hogyha egy kissé flörtölésbe viszi a beszélgetést akkor vegyél benne részt, vagy érintsd meg a karját, kezét többször és ha nem visszonozza, vagy nem csipkelődik veled akkor félreértés történt és hálójában nem vagy az esete, vagy nem vagy annyira az esete.

Pont a végére írom a lényeget (:D), nem másolom be az elejére, nem esik jól, de egyébként szingli,nem siratja az exet?

febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szingli, legalábbis csak gondolom, mert bekövettük egymást instán, lecsekkoltam a profilját és nem úgy tűnik, mintha csajszi lenne a képben. Meg hát nem is mondta, hogy lenne valakije.
febr. 27. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Honnan tudod, hogy mondaná, hogy van valakije? Nem ismered őt. Ne légy jóhiszemű. Fb-csere mikor lesz? Ott is meg lehetne nézni, vagy konkrétan rákérdezni. Sunyin kivel töltötte a hétvégét.

Előbb azt kéne kideríteni, hogy szingli-e és az exhez hogyan áll, mikor szakított és ilyenek és csak aztán kezdeményezni vagy "jeleket" adni neki...

febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hova sietsz? Egy hónapja sincs, hogy először találkoztatok. Ha heti 1x van kontakt, akkor max 4x találkoztatok, de te már kezdeményezést vársz. Miért nem lehet egyszerűen csak élvezni, hogy jó valakinek a társaságában lenni? Miért nem tudsz türelmesen várakozni?
febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Mert nem 12 évesek vagyunk, nem fogok gyerekes játszmákba belemenni és hónapokat várni, hogy meglegyen az első lépés. Fiatal nőként elhiheted, hogy ezer meg egy lehetőség vár rám, ha valakivel nem működik a dolog, teljesen rendben, de én nem ragadok le aztán senkinél, lépek tovább a következőre.
febr. 27. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Kommentelj neki olyanokat, amivel utalsz rá.
febr. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Februárban kezdted a félévet...nagyon jó esetben is max 29 napja ismered, heti egyszer látod. Még semmit nem tudsz róla, az is lehet, hogy van barátnője. Mi ilyen sürgős?

Jaa, hogy te válogathatsz, ha nem jön össze lépsz tovább a következőhöz 😁

Ha ilyen nagymenő vagy/vagy csak annak hiszed magad😁/ ne sz@rozz, mássz rá. Vagy bejön neki vagy nem. Komolyan, az eszem megáll milyen nők vannak.

Megvan az ismerkedésnek is a szépsége, csak te türelmetlen vagy kivárni. Még jóformán nem is ismer, mégis mit vársz tőle?

febr. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Az nem gyerekes játszma, ha hagyod "megérni" a kapcsolatot. Finom, jól érett, ízletes gyümölcs csak úgy tud kifejlődni, amit hagynak végigmenni az érési folyamatokon. De ha neked csak a pillanatnyi, most azonnal érzések kellenek, akkor hagyd szerencsétlen csávót, és akaszkodj rá a rengeteg lehetőséged közül valamelyik másikra.
febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Másszál rá, meglátod megun téged egykettőre, lehet még tisztelni se fog, de nyugodtan másszál rá. 😃
febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, aki nem tud könnyedén ismerkedni és könnyedén továbblépni, úgyhogy talán neki több idő kell. Értem, hogy nem akarsz időt vesztegetni, és ez teljesen oké is, de nem vagyunk egyformák, ezért érdemes nem (nagyon) lerohanni ezt a pasit. Hagyd kicsit megérni a dolgot. Esetleg kérdezd meg, hogy nincs-e kedve beülni egy kávéra a cigi után.
febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!