Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan merítsek önbizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merítsek önbizalmat incelként, hogy leszólítgassak csinos nekem tetsző nőket?

Figyelt kérdés

Csupán félénk vagyok ennyi a baj, ezért vagyok incel.


36 /F


márc. 7. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak abból tudsz meríteni ami van. Csináltál már?

Csinálni a legegyszerűbben sikerélményekkel lehet. 31/F

márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságot, ess túl rajta. Eleinte qrva szar lesz, főleg ha vissza is utasítanak, de tovább kell próbálkozni. Ez az egyetlen módja sajnos. Vagy a részegen próbálkozás, de azt nem ajánlom...
márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne bélyegezd meg magad ilyen béna szavakkal, ne akard olyan kategóriába beskatulyázni magad,ami ilyen öngerjesztő folyamatként csak rontani tudja az esélyeidet.
márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz,csak csinálni kell
márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, szerintem sehogy. Legalábbis csinos nőket ne! Azoknak úgyis magasak az elvárásaik, és mivel incelként definiálod magad, valószínűleg nem vagy egy 10/10-es pasi. Inkább átlagos vagy az alatti nőknél próbálkozz! Valószínűleg 10-ből 9 egyből lekoptat, de ez akkor is így lenne ha nem lennél incel. Bátorság kell hozzá. Odamész és lököd a dumát. Tudom, nehéz lehet, de ha nem próbálod meg örökre egyedül maradsz. Sok sikert!:)
márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először dolgozz a férfiasságodon. Nézd meg és hasonlítsd össze a környezetedben lévő férfiakat. Aki magabiztos, férfias nézd meg mit, hogyan csinál az életében. Edzőterembe is jó lehet ilyen céllal is járni. Vagy bármi olyan helyre, ahol sok férfival léphetsz kapcsolatba.

Nézz műsorokat arról, hogy a katonaságban, milyen életmódot folytatnak a férfiak és próbálj bevezetni valamit belőle a saját életedbe (rendtartás, pontosság, edzés, alázat, stb.)

Ha sikerül a férfias oldalad megerősítened, már nem is fogod feltenni a fenti kérdést. Vonzani fogod a nőies nőket. Mint a mágnes: ott is csak az ellentétek vonzzák egymást. Ezért is fektettek nagy hangsúlyt a történelem folyamán korábban mindig a nők nőiessé és a férfiak férfiassá nevelésére.

márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6


“ Aki magabiztos, férfias nézd meg mit, hogyan csinál az életében.”


Aki ilyen az általában megjelenésre is ilyen. Nem tudom, valahogy a kettő mintha összefüggne. Talán genetika vagy tesztoszteron szint.

márc. 8. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez téves feltételezés szerintem! Valamennyire biztos igaz egyébként, és lehet emiatt egyes nők nőiesebbek és egyes férfiak ferfiasabbak. Nekik ösztönösen jön. De a többieknek is tanulható!

Akkor jöttem rá én is, mikor elképzeltem ugyanazt a nőt/férfit ilyen és olyan viselkedéssel. Teljesen más hatást vált ki az emberből! És a külső ilyenkor elenyészővé válik.

Azt hallottam, hogy pl. Indiában, ahogy a nők táncolnak, mindig is nagy hangsúlyt fektettek arra, jogy hogyan tartják a kezüket tánc közben (az összecsípett ujjakra gondolok). Mert így sokkal nőiesebb, mintha össze-vissza dobálnák a karjukat. (Rengeteg ilyen példa van minden kultúrában, a történelemben. Csak ezeket a bevált szokásokat és hagyományokat összezavarja ez a "modern" "légy, amilyen akarsz, nézz ki, ahogy akarsz" -féle gender és feminista meg "legyél meteoszexuális férfi" meg egyéb irányzatok. Ne hallgass ezekre. Azt csináld, ami az előtted lévő generációknál már bevált (feltéve, ha szeretnél párkapcsolatban élni ellenkező nemű emberrel).

márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!