Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten vannak olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten vannak olyan nők, akik komolyak?

Figyelt kérdés

Legalább olyan szintű "komolyságot" várok, hogy nem etet másokat a hazug meséivel, őszinte. Meg persze az sem hátrány ha hajlandó találkozni is, és ezt megelőzve telefonon beszélgetni.


Az a tapasztalatom sokan elvárnák napokig az üres csetelgetést egy felnőtt 30-as férfitól. Ha pedig mondom hogy ez nekem így nem pálya, akkor én vagyok a bunkó meg a felszínes.


márc. 16. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Sosem találkoznék olyannal, aki arra nem képes, hogy pár napig beszélgessen online. Aztán ott vagytok a randin, és ott derül ki, hogy még csak közös témátok sincs. Egy csomószor sikerült nárcisztikus embereket is kiszűrni így.
márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1 biztos, hogy a nárcikat nem szűröd ki. Így pedig főleg nem. Még akkor sem, ha esetleg komoly szakember lennél.


De azzal hogy skippelem akik erre se, és arra sem hajlandóak, legalább az éretleneket kiszűröm. Szerencsére mi nem egy csónakban evezünk ((:

márc. 16. 14:55
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem üres csetelést várok el, hanem tartalmas pár napos levelezést, majd pár nap telefonhívást és 2 héten belül az első pár órás személyes találkozót. Teszem hozzá nem is 30-as nő vagyok, hanem már pár éve 40-es.
márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
4%
élőben sincsenek
márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
8%

-komoly

-nő


Válassz egyet

márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki napokig nem képes beszélgetni, az komolytalan.
márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
49%

A mai világban, amikor tele vagyunk átverésekkel ne csodálkozz azon, hogy ha valaki 2-3 napos tartalmas beszélgetést akar mielőtt találkozik valakivel...


Én mondjuk pont nem így gondolkodom. Én az első hétvégén már találkoznék. De én nem úgy nézek ki hogy bárki kíváncsi lenne rám. Ennyi.

márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Neten és előben is lehetnek idióták és komoly emberek is. Ez nem ezen múlik.
márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#7 ilyenekkel inkább a pszichológus találkozzon. Problémásak, betegek, agotafóbiásak
márc. 16. 16:27
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress olyat, aki már aznap találkozik veled, hogy ráírtál.
márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!