Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten vannak olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten vannak olyan nők, akik komolyak?

Figyelt kérdés

Legalább olyan szintű "komolyságot" várok, hogy nem etet másokat a hazug meséivel, őszinte. Meg persze az sem hátrány ha hajlandó találkozni is, és ezt megelőzve telefonon beszélgetni.


Az a tapasztalatom sokan elvárnák napokig az üres csetelgetést egy felnőtt 30-as férfitól. Ha pedig mondom hogy ez nekem így nem pálya, akkor én vagyok a bunkó meg a felszínes.


márc. 16. 14:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

"Kicsit gondolj bele abba is, hogy írogatni mennyire sok idő"


Ha nem tetszik látni a bácsinak a kijelzőt, akkor lehet.


A telefonálás nem lesz személyes, csak mert telefon. Ha a telekomot felhívom, anyámnak meg írok, akkor is anyámmal lesz személyes a kapcsolatom. Nem a kommunikáció formájától lesz a kapcsolat személyes, hanem attól, mennyire ismerem a másikat.


Amikor ismeretlenül megköveteled a másik idejét, az egy igen érdekes személyiségre vall. Ha telefonálsz valakinek, akkor lekötöd. Ha írsz, válaszol, ahogy ráér. Miközben csetel veled, végezheti a dolgát. Telefonnal a kezében nem.


Volt olyan férfi, aki 40 perces hangüzenetekkel bombázott. A nevét se tudtam. És ha leírja, amit mondani akar, elolvasom 4 perc alatt. De nem, ő birtokolni akarta az időmet. Az ilyen offos.

márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"Ha nem tetszik látni a bácsinak a kijelzőt, akkor lehet."

-A bácsi látja a kijelzőt, de nem tetszik neki 😅


Nekem a telefonálás egy komoly többlet. Ha hallom a másik hangját és a kommunikáció közbeni vokalitást is, az méginkább flowban tud tartani. Tudod mi az? Elmondom röviden: az, amit az össze-vissza időközönkénti irogatással soha nem fogsz átélni.


Nem vagyunk egyformák. Nekem ezek a dolgok lényegesek, neked talán az fontos, hogy minden kérdésnél meg tudj győzni másokat milyen rosszul gondolják. Randin is nyomkodnád a telefonodat? Csak kérdezem!

márc. 17. 09:18
 23/27 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező azért ne alélj el magadtól, mert biztos jó a telefon de erősen hiányos. Mondjuk ha a személyeset mondod az oké, de képzeld, emberek azért kommunikálnak előtte, mert nemcsak a flow-t tudod átélni telefonon illetve személyesen hanem az antiflow-t is, ami meg senkinek a háta közepére nem hiányzik. Telefonon meg van akiket le se lehet csapni, megragadják a vonalat és indul a lemez, csak olyan udvariatlanság alapján lehet szabadulni tőlük, ami meg nem passzol esetleg valakinek a személyiségéhez.
márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Nincs olyan, hogy antiflow. Akit pedig nem lehet lecsapni, az nem én vagyok. De tudod ahhoz is 2 ember kell. Kell aki nem veszi észre magát és tolakvó, továbbá kell az, aki ezt nyeli.


"Mondjuk ha a személyeset mondod az oké"

-Ha telefonon keresztül lehetnek veled önzőek és tiszteletlenek, akkor személyes találkozón még annyira se tudod lecsapni. Max ha szó szerint bántalmaznád 😅 Saját magaddal kerülsz ellentmondásba. De velem nem, mert szívesen találkozom élőben is. Annyit mondtam csupán, hogy nem pálya a végeláthatatlan csit-csetelgetés.

márc. 17. 15:01
 25/27 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy antiflow. Akit pedig nem lehet lecsapni, az nem én vagyok. De tudod ahhoz is 2 ember kell. Kell aki nem veszi észre magát és tolakvó, továbbá kell az, aki ezt nyeli.


Most próbáld ezt külső szemlélőként olvasni.

"Nincs olyan, hogy antiflow." WTF? Írsz pl csajoknak ilyen idióta sarkalatos okosságokat izomból (idegből) és azt várod hogy telefonáljanak veled. Hát én megértem a végeláthatatlan csetet ebben az esetben. Gondolom reménykednek hátha kiderül hogy normális vagy, de nem nagyon derül ki.


"Akit pedig nem lehet lecsapni, az nem én vagyok."

Csodálatos, és ez mégis hogy derül ki ha nem csetelgettek előtte?


"Kell aki nem veszi észre magát és tolakvó, továbbá kell az, aki ezt nyeli."

Nem nyeli, mivel nem beszél olyannal akiről ki nem derítette hogy alapvetően milyen személyiség. Ha nincs türelmed ezt megvárni, akkor minimális partner közül fogsz tudni válogatni, de legalább jól megmondtad.

márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom te is az vagy,aki mindent azonnal akar.

Ha meg a nő nem az akaratod szerint cselekszik,már megy a hülye riba*c meg társai.

Értelmes ember előtte kommunikál neten.Azért,hogy meglássa érdemes-e a talira.Pl ha kiderül a másik szexre megy,nem akar gyereket,elköltözik mondjuk egy hónap múlva,látsz róla másik fotót,ahol nem tetszik stb, stb,akkor lehet,hogy egyből ki is derül,tök felesleges találkozni,ezzel megspóroltok kb egy órás kínos élményt a magad és a másik számára is.Ha azért kitart a beszélgetés is,akkor esélyes,hogy a tali is jól végződik.

Az ilyen mint te viszont erőszakos,komolytalan és nárcisztikus.

márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

23# ez hülyeség.

Ha nem akarsz telózni, akkor talizni sem.

És igen, telózva azonnal ki lehet szűrni hogy szimpi e vagy sem. És ha nem az, akkor máris felesleges talizni mert úgysem jön be. Még úgyis benne van a pakliban a kudarc hogy stimmelt a telózás. De ha az nem, halott ügy.

Ha nem hiszed, próbáld ki.

márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!