Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szájra puszi kevésbé intim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájra puszi kevésbé intim, mint egy csók?

Figyelt kérdés
Egy lány engedheti akkor is a szájra puszit, amikor a csókot még nem?

márc. 30. 21:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Lol, de szex és szeretkezés kettő különböző dolog. Az ölelés se egyforma, mert nem mindegy hogyan öleled meg a másikat, a kézfogás se, sőt még a hangszín se. Minden lehet intim párok között ami csak a tiétek még akkor is ha millió pár csinálja ugyanazt, mert szerelmesek vagytok egymásba.
márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
53%

#11


A szex és a szeretkezés egy szinonima.

márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem az. De szex történhet szerelmespár között is. Gondolom életedbe nem szeretkeztél még, így nem tudsz különbséget tenni a kettő között. Természetesen gyakorlatilag egy és ugyanaz, de elméletben nem azonos még egy kicsit se.
márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
76%

#13


De ugyan az. Most oké, mindenki tudja, hogy amikor szeretkezésnek hívod akkor arra gondolsz, hogy gyengéden és érzelmesen vagytok egymással amikor meg szexnek hívod akkor meg talán kevésbé nyilvánul meg ez az érzéki intimitás vagy érzelmesség de attól még mind a kettő szex. Az már csak egyéni preferencia, hogy ki pontosan mit ért alatta és ne személyeskedj velem.

márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
30%

Nem ugyanaz, nemhiába létezik az a szó. Annak felel meg, hogy szeretkezel/szerelmeskedsz a szerelmeddel azért mert szerelmes vagy. Amúgy egyértelműen oda írtam, hogy praxisban ugyanaz hiszen a két nemiszerv összekapcsolódik, de nem mindegy hogyan, milyen az intenzitás és persze az érzések mögötte. Sőt még azt is hozzátettem, hogy szex is történhet két pár között simán.

De ha te nem tudsz különbséget tenni a kettő között, azt írod, hogy egymásból adódik, rokon értelmű szó az bizony arra utal, hogy fogalmad sincs mi a különbség a kettő között.

Nyugodtan lehet lepontozni és megharagudni. Eleve azt se tudod, hogy még a szájrapuszi is intim, nincs az, hogy kevésbé szerelmespárok között. Akkor ugyan hogyan tudnád a szexet megkülönböztetni a szeretkezéstől. Sehogyan. Érvelsz, de az egész érzelemmentes, száraz. Tovább nem szeretnék veled vitatkozni, vagy cseverészni ha szerinted személyeskedtem. Persze a gondolom szót szépen nem vetted észre, pedig az azt jelenti, hogy nem lehetek benne biztos hiszen nem ismerlek.

márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Másnapos Sárkány ***** válasza:

Van különbség, de nem hinném, hogy kevésbé lenne intim és engedné míg a csókot nem. Valószínűleg ha engedi egyiket, akkor a másikat is. Nem is tudnám elképzelni a szituációt, hogy ,,neee, ne csókolj meg, még túl korai, de puszit adhatsz a számra" XD


#10

Nem annyira kirívó, nem annyira feltűnő, társadalmilag jobban elfogadott és kevésbé megbotránkoztató még egy szélsőségesen prűd és konzervatív embernek sem, ellenben egy hosszú csókkal. Gondolom valami ilyesmire gondoltál. Aki érteni akarta, az értette szerintem.

márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
69%

"gondolom"


Oké, észrevettem de ettől még ugyanúgy személyeskedtél. De nem baj, nem bántottál meg csak én sem írtam neked semmi sértőt és gondoltam felhívom a figyelmed, hogy te se csináld.


Igazából csak te nem érted, hogy pontosan mit akartam mondani/írni. Mint azt mondtam, egyéni preferencia, hogy minek hívod. Attól, hogy te a szerelmes összebújó szexet szeretkezésnek hívod (és igen, általában erre használják) attól még az ugyanúgy szex.


Arról meg nem tehetek, hogy te a szex szó hallattán egyből arra asszociálsz, hogy valaki nem tud különbséget tenni semmi között és biztos csak az érzelem mentes "száraz" szex híve vagy azt ismeri.


Igazából csak annyi az egész, hogy pontosan hogy kommunikálsz vagy milyen szavakat használsz.

márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
69%

+


még annyi, hogy nekem a szeretkezés szó túl regényies. Persze egy könyv lapjai között szépen mutat, de én például a hétköznapokban egyáltalán nem használom. Szerintem sok másik férfi sem.


De ettől az még rohadtul nem jelenti azt, hogy valaki ne tudna különbséget tenni egy szerelmes intim együttlét vagy egy kevésbé érzelmes vadabb együttlét között.

márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%
Azért létezik két szó, mert a romantikus regényekben szarul hangzana, hogy “szexeltünk”. De ebben én is a paranoiás mellett vagyok nőként, a büdös életben nem használom de még csak nem is gondolok erre a kifejezésre, hogy szerelmeskedés vagy szeretkezés. Van szex, ami vagy ilyen, vagy olyan.
márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Másnapos Sárkány ***** válasza:
51%

#15

Apróságokon akadsz fent és szándékosan kötekedsz. Mindenki tisztában van vele, hogy baszás, kúrás, szexelés, szeretkezés, aktus, kefélés, szerelmeskedés, lepedőakrobatika meg mit tom én még milyen szavak között mik az apróbb különbségek, ennek ellenére ugyanazt a tevékenységet jelentik. Rokonértelmű szavak. Ez a lényege a szinonimáknak a jóó Isten szerelmére! Leheletnyi különbség van köztük, amit mind ismerünk és értünk, de a köznyelvben ugyanarra használjuk. Ráadásul egyénileg változó, hogy pontosan ki-hogyan használja. Lehet, hogy valaki kúrásnak mondja amit te szexnek, és szexnek amit te szerelmeskedésnek. De alapjáraton mindegyik arra utal - elnézést az alpári leegyszerűsítésért -, hogy fasz a pinába. Ennyi.

márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!