Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy 25 évesen nem volt még senkim, hiába vagyok szép, csinos, dekoratív?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki érdeklődik irántam és több év után a gyomromban lévő pillangók is elkezdtek feléledni. Pedig már azt gondoltam, aszexuális vagyok, mert nem érdekelt senki, nem is szoktam önkielégítést végezni, igazából örültem, hogy nincs pasi az életemben, aki bonyodalmat okozna.


Az igazsághoz tartozik, hogy korábban túlsúllyal küzdöttem, ez ártott az önbizalmamnak, és ha éppen tetszett is nagyritkán egy fiú, annak rossz vége lett. Két alkalom volt gimnazista koromban, biztattak a barátnőim, hogy írjak rá, kezdeményezzek, mert nem várhatom, hogy majd a herceg fehér lovon kopog a szobám ajtaján. Megtettem, hetekig beszélgettünk, utána megkérdezte, segítenék-e neki összejönni a legjobb barátnőmmel...


Végzősként is tetszett egy fiú, szerettem volna vele táncolni szalagavatón, mikor erre rákérdeztem nála, közölte, hogy persze, utána a nagyszülei úgyis disznót akarnak vágni, mehetünk együtt oda is, legalább örülni fognak, hogy visz egy plusz malacot... De az ilyen, és ehhez hasonló beszólások végigkísérték az életemet, a covid alatt döntöttem el, hogy ezen változtatok.


56 kg vagyok jelenleg, hetente többször sportolok és edzek. Meg lett csináltatva az orrom és a mellem, kozmetikushoz és manikűröshöz 2 hetente járok, fodrászhoz havonta.

Az öltözködésem már nem a farmer + bő póló/pulcsi, hanem megtaláltam a saját stílusomat, igyekszem nőies lenni mindig, legyen szó akár szakmai programról, akár hétvégi kiruccanásról, vagy éppen buliról.

A fiúk, férfiak már nem csúfolnak, hanem érdeklődnek irántam, flörtölnek velem, de én ezt a mai napig nem tudom kezelni. Zavarba jövök, a magabiztosságom azonnal oda lesz és azt vettem észre, hogy online írogatni szeretek, de ahogy találkozásra kerülne a sor, megijedek. Hogy mi van, ha nem tetszik az illető, mi van, ha testszaga/szájszaga lesz, mi van, ha eljutunk a szexig és nem tetszem neki stb. Meg úgy igazán senki nem fogott meg soha, évek óta nem éreztem azt senkinél, hogy na igen, őt szeretném jobban megismerni, vagy épp azonnal rá is másznék, legyünk bárhol... Pedig elvégeztem két egyetemet, tanultam külföldön is, nem lehet azt mondani, hogy a 4 fal között éltem és ne találkoztam volna elég emberrel.


Aztán most jött egy férfi, akinél a fenti dolgot érzem. De itt a bibi, hogy tapasztalatlan vagyok amúgy, egyszer csókolóztam, azt is félig részegen. Még csak a kezemet sem fogta meg soha senki... Ő idősebb is, nyilván tapasztaltabb (a 0-nál nem nehéz:D).


Félek, nem akarom elijeszteni, de hazudni, titkolózni sem akarok, meg na, ezt nyilván észreveszi az ember.


márc. 31. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Béla nem volt még párom!"


Amúgy ha ismerkedik veled (tovább) akkor kezdj el maszturbálni, bár akkor is ha nem jön össze, mert ha nem ismered a saját tested, hogy mi esik jól az probléma lesz egy párkapcsolatban.

márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy mióta ő így van az életemben, azóta el-elkalandozik a fantáziám, meg a kezem.

Vagy, ha találkozunk, akkor is érzem ezt a bizsergést, vagy nem tudom, hogy fogalmazzak. Szóval, amit eddig senki másnál nem.

márc. 31. 23:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Az jó, csak így tovább.
márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
gázdágggg
márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok férfiak pénzére szorulva.
márc. 31. 23:16
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Kamu, legutóbb a nővéred pasija mozdult rád.
márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nemhogy nővérem, de még csak testvérem sincs. Benézted, semmi baj.
márc. 31. 23:18
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

pont azza az arogans felszines emberre valta mint akik tegedet bantottak..

szakemberhez kellet volna elsonek menni nem pedig hentes ala fekudni.

márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felszínes, de úgy gondolom, hogy ha valami nem tetszik magamon és van lehetőségem rajta változtatni, akkor élek vele.


A fogyásom miatt a melleim szinte eltűntek, két "üres zacskó" volt a helyükön csak. Ezen nem lehetett változtatni máshogy, csak műtéttel.

Az orrműtétemre nem csak a kinézet miatt volt szükség, hanem azért is, mert szörnyű orrsövényferdülésem volt, és úgy horkoltam, mint egy albán kamionsofőr.


Mind a két beavatkozással elégedett vagyok maximálisan, egy percig nem bántam meg őket (talán a beavatkozások utáni 1-2 napban igen, de ettől függetlenül újra megtenném).

márc. 31. 23:26
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt pedig kikérem magamnak, hogy ugyanolyan lennék, mint akik engem bántottak!


Nem zaklatok senkit, nem bántok senkit, főleg nem a kinézetük miatt.

márc. 31. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!