Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért törődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért törődnek jobban az olyan nőkkel akik k#rv@k, vagy ha nem is akkor olyanok akik tapadnak és megjatsszák a személyiségüket?

Figyelt kérdés

Azoknak kb. mindent teljesítenek: pl. Gyakori Randi étteremben, 3-4 napos kirándulás, virágok stb. Kérés nélkül is megcsinálják, na de ha kérnek valamit akkor azt is megteszik. És sokszor előfordul hogy nem is a legjobban néznek ki. ( Több férfi véleménye alapján, nem csak női alapján, pláne nem irigység miatti lehuzas)


Míg más nők ,aki kedvesek úgy hogy nem játsszák meg, érdekes

saját személyiségük van, meg normálisan törődik a férfival, ő is ad kisebb ajándékokat, csinálnak programokat de mégsem fektet a férfi annyit a nőbe hiába megtehetné.



Most akkor azok a férfiak annyira szerelmesek ezekbe a nőkbe akik k#rv@k, vagy félnek elveszíteni őket és próbálják kielégíteni a nők vágyaikat, hogy maradjanak?



márc. 31. 23:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20 Igen, neked más nehézséged van.Mindennek előnye és hátránya is.Kívánom neked, hogy megtaláld a számításaidat.Ebből is tudsz előnyt kovácsolni.🤗
ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
37%

18.


Aki okos, miért vitatkozna folyamatosan? Tehát bólogató cicababákat akarnak.


Aha..

ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Hát igen nem nekem kell látni, nem is én viselem el ezeket a nőket 😄 de csak szimplán érdekel mi az oka ,mit mondanák rá a férfiak... Hát jó nem akarnak egy tudományos konferencian részt venni azt vágom. Azt is hogy ilyen olyan szép legyen. Látok is sok olyan nőt aki szexi, jó alakja van stb. És kihasználja a férfit hogyha úgy is adja a Lót a nyerge alá, hülye is lenne ha nem. Meg na kis manipulációkkql még bájos is lehet valamelyik. De arra a vegletre vagyok kíváncsi amikor nem szép meg hisztizo nő van. Max így azt tudom elképzelni hogy az adott férfi vozodik ahhoz, mert sokféle ízlés van de a hisztiket sehová nem tudom tenni. Illetve 18# épphogy miért lenne valaki csúnya és okos és méghozzá vitatkozó. Épp legtöbbször aki okosabb halgat mert nincs értelme mindenen kiakadnia. Meg értem hogy csúnya, okos nem kell mindegyik férfinak.
ápr. 1. 18:34
 24/30 anonim ***** válasza:
48%

#22 Aki okos, az megérti az összefüggést.Céltudatos, okos, stb stb nőkről írtál.Ez a gyakorlatban gyakran úgy néz ki, hogy állandóan a f*szméregetést csinálja a kapcsolaton belül, amire a férfiak többsége nem vevő.

Én ismerek nagyon okos, céltudatos nőket, akik mindent kiénekelnek a sikeres, jómódú férfiakból.Hát nem, nem olyan módon teszik, mint amit fentebb említettem, vagy amit te elképzelsz.De pont azért képesek rá, mert okosak.

ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24. Szerintem te a narcisztikusokra gondolsz.


Ne vedd őket egy kalap alá, mert nem tudod miről beszélsz. :)

ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#25 Te nem tudod miről beszélsz, tisztán lejön minden hozzászólásodból.
ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

26. Elnézést?


Akkor válassz egy buta, bólogató kiskutyát. De egy érett, okos nő, nem így viselkedik mint amit te leírtál.


Itt lezárták veled, látszik hogy frusztrált vagy és csak sírsz.. :')

ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

vann hogy az ember olyannal foglalkozik akit meg akar ismerni.. valami újdonság. ezt én se értem pontosan. sajnos az ember ráunhat a közeliekre :/ akikkel a legjobb kalandokat élhetnék át.. ez van :/

jó barátokat pl én is keresek... ott lettek volna a régi gimisek meg ált iskolások.. egyetemiek stb.. de valahogy az nem kellett :DDD

ez van

ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hát értem 28# de ha az elejétől fogva nem a legtöbbet foglalkozik egy férfi a nővel, aki normális. Akkor lehet túl unalmas?
ápr. 3. 18:56
 30/30 anonim ***** válasza:
ahogy Leo caprio mondta.. "olyan mint egy íz.. egy illat. ami elillan"
ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!