Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most én rontottam el a randit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én rontottam el a randit, vagy egyszerűen nem szeretne velem?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős lány, akivel szoktunk chatelni, nagyon szimpatikus meg minden, egyszerűen be jön nekem. Nem mondtam meg neki hogy bejön nekem, viszont az üzeneteimből minimum észre lehetett venni. Írtam a lánynak hogy szeretnék személyesen beszélgetni vele, ha ő is szeretné majd a későbbiekben, a lány oke-val válaszolt, viszont két három nap elteltével, annyira túl gondoltam hogy mi van ha vissza utasít személyesen, így hát konkrétan fel tettem neki egy egyszerű kérdést, hogy lát e valami esélyt arra hogy megismerjük egymást közelebbről, a lány nemm-el válaszolt. Így hát az lenne a kérdésem hogy én rontottam el ezt az egészet, vagy csak egyszerűen nem kellek neki?


Személyesen is fel tudtam volna tenni ezt a kérdést, de féltem hogy visszautasít, így hát üzenetben tettem fel, mert azért valahogy másabb mindt élőben. 20F


ápr. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az esete, felejtsd őt el.
ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki ennyi.
ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oke egy nem oszinte, immel-ammal idohuzas volt. Nem rajtad mult. Jovoben is masokkal probalkozhatsz igy, mert van azert, akinek bejohetsz. Neki nem.
ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
ápr. 2. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!