Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális pasit találni, akivel érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos évek óta nem találok, pedig különösebben nem vagyok válogatos. De a színvonal egyre esik és azért mégsem mindegy kivel randizik az ember. Más nők is ezt tapasztalják?
ápr. 2. 16:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
A mai magyar társadalommal komoly gondok vannak mindkét nemre vonatkozóan, tehát először egy önvizsgálat kellene mindenkinek, aztán utána keresni a társkeresés piacán.
ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy kamu hergelős kérdés.
ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%
Másodszorra kérdezem meg ma: miért hiszitek, hogy aki kapcsolatban él, az jó ember?
ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
56%
23.as kimondta a tutit.
ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
64%
normalisnak hiszed csak magad.. aki probalkozik es nincs senkije igy se az nem normalis.. aki nem probalkozik senkinel annak azert nincs..
ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
30%
36 évesen már nem csoda hogy nehéz
ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
63%

Vannak a sétálgatós incelek.

Az ingyen van.

Vannak a hamburgerezős pasik, azok felezgetnek.

Na! Most akkor mégis melyikből válasszon a kérdező?

Sajnos aki normális, alkalmas, az általában foglalt.

ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy nőből is foglalt a normális.
ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk én nem adtam fel, 35 évesen ismertem meg a férjem.

Pedig bizalmatlan voltam mert előtte mindegyik kihasznált.

Általában felesben kellett fizetni dolgokat, ez már megöli a romantikát, vagy kéregetett pénzt.

Annyi sz@r után csoda volt h a férjem más.

ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
59%
#23 Nem így közelítjük meg. A másik végéről fogjuk meg, és általánosítunk: amelyik férfi x évesen még egyedül van, az... Persze x nem= 20. "Rossz ember" sem kell legyen ahhoz, hogy ne akarjanak a nők együtt lenni vele, nem csak ezt jelentheti az, hogy probléma van vele. Az általánosítást lehet helyteleníteni, mert mindig vannak kivételek, egyedi esetek, de azért nem akkora számban, hogy az ne csak megkérdőjelezze, hanem semmissé is tegye az általánosítás létjogosultságát.
ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!