Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves vagyok, elvileg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, elvileg nem nézek ki rosszul, de ismerkedni nem tudok. Tudok így normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon megyek sehova, nem bulizok, barátaim sem nagyon vannak, barátnőt azért szeretnék, vele szívesen mennék programokra. Meg unalmas az élet egyedül, és nem is akarok örökre a szüleimmel élni.

Járok pszichológushoz, nem tudom hogy ő meg fog e tudni változtatni.


2021. márc. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az "elvileg" azt jelenti, hogy anyukád és/vagy nagymamád szerint?
2021. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem teszel érte, akkor nem
2021. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
És ezt hogy gondolod? Egyszer csak becsönget a nagy ő egy bőrönddel, hogy beköltözik és gyerekeket szül neked?
2021. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Kovid van. Nem fog menni.
2021. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!