Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Férfiak, a két lehetőség közül melyiket választanátok? Akár komoly, akar szexkapcsolatra

ápr. 5. 18:25
A kérdező szavazást indított:
Nő aki imád szexelni, felszabadult, viszont van 1-2 testi hibája
10/10 kinézetű nő, viszont riasztja sok minden a szexben (prűd) és nem is nagyon kívánja
23 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy kérlek indokoljátok melyiket miért! :)
ápr. 5. 18:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába 10/10, ha prűd és nem szereti a szexet. Nekem sokkal fontosabb, hogy egy életvidám, felszabadult, bevállalós nővel legyek, akivel élvezni tudjuk az életet.

Nem tudom, milyen testi hibára gondolsz a kérdésedben. A cellulitisz, lógó mellek, nagy fenék nem számít testi hibának. Ha mozgáskorlátozott, vagy valamilyen fogyatékkal él, akkor ott nagyon meg kell gondolni, hogy tudok-e olyan szintű támasz és segítség lenni, amilyenre szüksége van.

ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igazából, sztem, a választható lehetőségek között ott van a válasz is.
ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tökéletes, aki annyira felszínes és külsőséges, hogy csak 10/10 kinézetű nő jöhet nála szóba, az igencsak álomvilágban él. Egy embert egyben kellene nézni, értem ezalatt a mosolyt, személyiségét, kisugárzását, és hát igen szexuális kémiát is. Ahogy az egyik hozzászóló írta, ha beteg, vagy épp kórosan elhízott már más dolog, de az hogy épp nagyobb az orra, vagy van rajta 10 kiló felesleg, még lehet sokkal szexibb az illető, mint egy tökéletes külsővel rendelkező nő.
ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen minden létező testi hibája, csak szeressen engem. Cserébe én életünk végéig boldoggá teszem.
ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt most szinte mindenki az elsőre szavaz(ott). A valóság nem ez. A 10/10 az, akit észrevesznek, akinél hajlandóak kezdeményezni, aki kell... Én a másik vagyok, feltéve persze, ha az még belefér az 1-2 testi hiba kategóriába, hogy csúnya arcú és a vékonysága miatt kis mellű. Le sem szarnak. Inkább sínylődnek kevés (vagy semmi) szexszel, ahol kb. minden tabu ráadásul, ha keresnek szeretőt, akkor is a tökéletes szépségre mennek.
ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.


Egyetértek, sajnos.


Rajtam van 10kg és fiatalabb koromban csak bántottak. Persze, én már azért kiforrtam,Nagy ajkak, jó popsi, bár a súlyom még nem tökéletes. Mostmár kellenék..

Vicc kategória..

ápr. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!