Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin?

Figyelt kérdés

Egy sráccal nagyon jól alakult az első randi, több órás volt. Sajnos elutaztam és nem tudunk találkozni. Hétvégén felutazik értem (péntek este-szombat estig) közel 400km-t csak hogy találkozzunk.

Nem tudom, nem merész ez egy második randiért? Mármint mivan ha a második már nem lesz annyira jó?

Kivesz szállást meg minden. A másik, hogy alapvetően nem keresek komoly kapcsolatot de őt nagyon megkedveltem. És biztos hogy szeretne szexet, nem hiába alszik abban a városban ahova mentem.

Én alapvetően benne lennék, de valószínű pont piros napokon találkozunk+ félek elértéktelenedek ha második találkozón lefekszek vele. Kicsit félek, a testem se fog neki tetszeni, az előző kapcsolatomban ezt eleggé bebeszélték nekem


Általában nem rágódok ennyit, de őt nagyon megkedveltem, de csalódást sem szeretnék/de kiábrándítani sem


Nagyon udvarias és igazán tisztességesnek tűnik



ápr. 9. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két dologtól függ:

- te mennyire tartod magad

- te mit szeretnél tőle?


Ha a srác egy akárki lenne, akkor simán belemennél a szexbe második randin?


Ha nem komoly kapcsolatot akarsz, akkor mit? Ott számít, hogy kiábrándul vagy sem?


Neked kell tudni, hogy mi fontos a számodra.

ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

"félek elértéktelenedek ha második találkozón lefekszek vele."


Ő is lefekszik veled. AKkor ő is elértéktelenedik, nem?

ápr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Foggyá le!
ápr. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzatok, aztán majd alakul valamerre.

Az ne bántson, hogy esetleg neheztelni fog, ha később elutasítod. A párkeresés, párválasztás nem más mint a megfelelő társ keresése, kiválasztása a tömegből.

ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ott alszik a városban még nem kell egyből összefeküdni. Hagy döntse már el mi éri meg neki meg mi nem. Nem lesz olyan jó mint az első? Nem valószínű mivel lett második.

Ne kattogjál add magad és kész! A túlagyalás meg tudja ölni a bulit.

ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!