Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség,mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség,mit csináljak? Elmenjek randira vagy inkább mégsem?

Figyelt kérdés
Kozmetikus vagyok,bejelentkezett hozzám egy pasi arctisztításra. Elegáns öltözék,35 éves, gazdag,külföldi vállalkozó,néha hazajár. Sokat bókolt,jókat beszélgettünk,végig úgy éreztem,mintha randin lettem volna. Elhívott vacsorázni hétvégére kötelezettségek nélkül. Nem tudom mit akarhat pontosan,de én sem. Megszeretném ismerni,érdekes férfinek tartom,és szívesen megismerném. Sokat dolgozom ugyan,ígyis kevés időm van,el tudnám képzelni,ha csak keveset találkoznánk,de azt tartalmasan. Van akinek tapasztalat ez ügyben? Nem a pénzre hajtok,az van nekem is.

ápr. 9. 05:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Nincs veszítenivalód, menj el! Beszélgessetek!

Ha felhív magához, akkor jön a következő döntésed.

De vacsizni menj el vele mindenképp.

40/N

ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem csak dugni akar. Ha teged is csak ennyire érdekel és a farkat akarod megismerni, akkor hajrá, de ha mélyebben akarsz vele, akkor hagyd, mert egy hétvégi kapcsolatból nem lesz semmi. Gyanítom, hogy nem te lennél az egyetlen szeretője párhuzamosan.

De aztán ne gyere ide sírni, hogy átphaszott.

ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyi pénzem lenne, ahányszor pasitól hallottam, hogy azért lakik a szüleivel, mert: felújítják épp a lakását, valamelyik szülővel öribarik, mert beteg a kutya, felújítja a szülők házát, nem éri meg külön lakni - együtt olcsóbb, de külön bejáratunk van (xd), mert minek adna ki albérletre annyit.

Vállalkozó külföldön, hazajön és muternél alszik, elmegy kozmetikushoz és elhív randira. Nekem ez inkább a lúzer pasik fogalma.

ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én magam férfi vagyok de szerintem nem kell ahhoz egyetemi vizsga hogy megakar kostolni jó mélyen.Ne legyél már ennyire naív és hiszékeny vagy ha az kell akkor menj el.Legyen már egy nőnek tekintélye és nem ugrik mert a szülei házát javítják.Most meg téged akar javítani?Gratulálok.
ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra kellenél neki, ha Mo-on jár, itt is legyen egy barátnője.
ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!