Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség,mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség,mit csináljak? Elmenjek randira vagy inkább mégsem?

Figyelt kérdés
Kozmetikus vagyok,bejelentkezett hozzám egy pasi arctisztításra. Elegáns öltözék,35 éves, gazdag,külföldi vállalkozó,néha hazajár. Sokat bókolt,jókat beszélgettünk,végig úgy éreztem,mintha randin lettem volna. Elhívott vacsorázni hétvégére kötelezettségek nélkül. Nem tudom mit akarhat pontosan,de én sem. Megszeretném ismerni,érdekes férfinek tartom,és szívesen megismerném. Sokat dolgozom ugyan,ígyis kevés időm van,el tudnám képzelni,ha csak keveset találkoznánk,de azt tartalmasan. Van akinek tapasztalat ez ügyben? Nem a pénzre hajtok,az van nekem is.

ápr. 9. 05:19
A kérdező szavazást indított:
Menj vele vacsorázni
Hagyd a fenébe
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Mi veszíteni valós van?
ápr. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hétvégéig van a városban,azt mondta ma estig válaszoljak. Elmennék szívesen,érdekel a pasas,de nem akarok olyannak tűnni,aki egy ingyen vacsira akar elmenni,mert ki tudja mi lesz. Lefeküdni nem fogok vele semmiféleképpen.
ápr. 9. 05:35
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Pedig ebből dugás lesz
ápr. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el nyugodtan, komolyan mit veszíthetsz? Semmit. Bár ha nem itthon él és keveset van itthon őszintén kétlem, hogy komolyat akarna, de who knows. Ha nem akarsz golddiger benyomást kelteni akkor szerintem nyugodtan ajánld fel, hogy fizeted a részed (ha úriember, úgyis visszautasítja, de szerintem jól tud esni a másiknak, hogy nem veszed magától értetődőnek) vagy ha jól sikerül, mondd neki, hogy legközelebb te állod a dolgokat:)
ápr. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted aki bemegy kizmetukushiz es ott is felszedi a kozmetikust azoktol mit lehet várni? Felszed minden pulzost eladót recepcióst pincérnőt aki csak útjába akad, d.gni.

Folyamat bizonyítja önmagának, hogy ő egy igazi kan.

ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*kozmetikushoz
ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Vajon mi a jó fenét akarhat vajon, ha csak hétvégére van itthon, és meghívott magához?

Nagyon bonyolult...

ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezettségek nélkül: Magyarul csak meg akar d.gni és nem akarja hogy egyéb elvárásaid legyenek. Ha neked ez megfelelő, akkor menj el.
ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Adja neked a szépet, mert ha rád néz elkapja őt a kangörcs. Ha elmész, merek fogadni, hogy ágyba akar vinni vacsora után.

Ffi.

ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akarni akarhat,de nálam nem játszik az ilyen. Étterembe akar vinni,itt a szüleinél lakik , épp a házukat csinálja. Szegről-végről tudom ki ő,hallottam már róla,de semmi rosszat,csak hogy mit csinál külföldön. Majd kiderül.
ápr. 9. 09:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!