Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehezebb kopaszként csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezebb kopaszként csajozni?

Figyelt kérdés

Már sok férfitársam szájából hallottam, hogy ''Addig nőzzél amíg van hajad, mert ha kihullik vége az egésznek...''


Nyilván nem lehet mindenki Jason Statham, hogy annyira jól álljon neki a dolog, de valóban nagyon lecsökkenti az esélyeket? Vagy ezt csak a kopaszodás miatt depisebb férfiak mondogatják állandóan?


Mert szerintem egy nő előbb néz meg egy kopasz és sportos alkatú(nem túlgyúrt kondis) férfit, mint egy dúshajú igénytelen alkatút. (Nyilván ez csak kb. az első 5-10 másodperc, az első benyomás része a dolgoknak...de most csak erről van szó)



ápr. 11. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól is függ. Huszonévesen biztosan nagy hátrány ha nagyobb fokú. Én tizenévesen is kopaszodtam, gondolhatod most mennyi hajam van huszonévesen.
ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legviccesebb amúgy, hogy hiába nézelődöm, csak 40 éves fazonoknál látok olyan kopaszodást, ami nálam van jelenleg.


Ami a legrosszabb, hogy az androgén hormonok az arc bőröd textúráját is tönkreteszi, és simán nézel ki 10 évvel idősebbnek a korodnál.

ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

Van akinek sosem hullik ki, HAHA! :D


Nekem szinte idősebb férfirokonom normál hajjal rendelkezik, még az idősek is. Alapból ne veszítsd el a hajad, nem olyan nehéz az, barátom ;P

ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

kopasz pasi is tud pasizni.


kövér pasinak nincsen esélye.

ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Mégis mit vársz, hogy annyiszor felteszed ezt a kérdést?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kopaszk%C3%..

ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem most pont egy erősen és amúgy elég előnytelenül kopaszodó pasi tetszik de nagyon :D


Nem tudom, én nem vagyok minden nő, csak egy nő, de alapból ahogy látom, a kopaszodó pasiknak is van felesége, barátnője, szóval ha nagyon menekülnek előled a nők, akkor az más miatt van.

ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves korom óta kopaszodom. Biztos, hogy lecsúsztam pár nőről emiatt, de az is biztos, hogy néhány nőnek meg pont emiatt tetszettem. Mondjuk én borotválom, nem ilyen Frenreisz Károly stílusban nyomom.
ápr. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nők nem emberi ésszerűséggel üzemelnek.

Ha az ördögél szebb vagy akkor még lehet esélyed!

Annyi hihetetlen szürreál storyt láttam hallottam már hogy el se hinnéd.

Inkább az a lényeg hogy ne legél igénytelen ,és legyn életkedved ,meg jó dumád ami nem eröltetett. -De sokaknak szerintem hajjal ugyanolyan nehéz csajozni mint haj nélkül.

ápr. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A boldogság nem létezik ***** válasza:

8.


Murphy kopaszodási törvénye


1§: A haj olyan, mint az érettségi


- ha nincs, rossz néven veszik

- ha van, senkit sem érdekel

ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!