Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi szoktatok csetelgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szoktatok csetelgetni egymással randizási fázisban?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 11:28
 1/9 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Szerintem alap a mindennapos kommunikáció. Ha ez nincs meg akkor én úgy venném, hogy nem igazán érdeklem túlzottan. Játszmákat én meg nem preferálom, hogy most akkor épp nem írok neki, hadd törje a fejét, hogy mit csinálok stb..
ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Semennyit. Telefonon beszélek az illetővel meg élőben.
ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 persze, a mindennapos alap, de napi szinten mennyit?
ápr. 17. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az egyes vagyok, de napi szinten legalább egy óra hosszát. És ha valami közbejöne akkor tudathatná, hogy nincs ideje. Viszont olyan indoka kellene, hogy legyen ami akceptálható.

Természetesen ha a beszélgetés döcögős, nem is igazán beszélgetnénk, ismerkednénk akkor az az óra hossza minimum nem érne semmit. Úgyhogy én szerintem nem mindegy hogyan is zajlik le a beszélgetés, nemcsak a napi szint számít.

ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem szoktam összefüggően chatelni, mert nem nagyon van olyan, hogy semmit nem csinálok csak nyomkodom a telefont. Szóval nálam napi szinten “egész nap”, úgy, hogy válaszolunk egymásnak amikor válaszolunk, de ilyen nincs, hogy szia, beszélgetés egy órán keresztül, viszlát, holnap folytatjuk.
ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat szoktam. Nem konkrétan van idő amikor mondjuk egy órát, persze ilyen is van főleg esténként amikor már mindenki letudta a napját és van rá idő de én napközben is rá - rá írok, egy hiányzol vagy de jó volt veled vagy nagyon csini voltál stb stb.. ami eszembe jut. Aztán ebből vagy van egy rövid beszélgetés vagy nincsen, kinek milyen a lehetősége éppen de legalább eszébe juttatom magam... Meg aztán ha a másik fél ír ugye igyekszem reagálni. Szóval változó de rendszerint sokat.
ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap beszélgettem abban a fázisban. Még késő este is.


29N

ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk spec. a helyzet, ugyanis munkatársak vagyunk, így minden nap beszélünk meg talizunk amúgy is :-)

40/N

ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel anno lényegében folyamatosan. Ha munka volt vagy bármi elfoglaltság akkor szóltunk a másiknak, hogy most el leszünk tűnve x időre. Olyan sosem volt, hogy kétségek között kelljen ülni és várni az üzenetet.
ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!