Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kiszűrni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszűrni a garasoskodó , irigy férfiakat?

Figyelt kérdés

Baràtnőimnek mindig olyan pasi van akivel járnak wellnesezni , vagy csak visz egy apróságot a randira az ürge. Egy tálca süteményt pl.

De van aki meg márkás felsőt kapott ajándékba csak úgy a barátjától.

Az elején( első, második randin) is ki lehet már szűrni hogy melyik lesz üreskezű a későbbiekben is?

Hiszen nem szeretnék olyat aki pl a születésnapom előtt egy nappal szakít, vagy olyat aki nálam vacsizik mindig, de egy finom fagyit sem vesz viszonzásképp. Sajnos eddig ilyenek voltak, meg volt aki barátokkal ment nyaralni pedig 1 éve együtt voltunk.

Én rontok el valamit hogy nekem ezek jutnak? Vagy olyan a kisugárzásom hogy nekem nem kell semmi apróság?



ápr. 24. 23:58
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
89%
Azzal rontod el, hogy még kiszűrni se tudod milyen egy fukar férfi. Pedig nyilvánvaló, hogy még egy doboz üdítőt is sajnál téged.
ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
74%
tőled*
ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
26%
Irigynek mondjuk pont te tűnsz ezek alapján. Remélem azért más is számít nem csak ez, mert ha alacsonyan van a léc, akkor olyanok fognak betalálni, akik nem épp a legkiemelkedőbb emberek másban sem.
ápr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
15%
Nem foglak befizetni a Szecskába. Ha nincs pánzed belépőre mire legyek irigy?
ápr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
64%
Ha megtudod, akkor áruld már el nekem is, mert még a volt férjeim is fillérb.szók voltak. Szóval az én kisugárzásommal is lehet valami, nemcsak a tieddel.
ápr. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem kisugarzas problema, hanem szelektalasi. Ha mind ilyen, akkor meg kifejezetten rosszul szelektalsz, akik jok lennenek azokat mas miatt kiszorod, akik meg maradnak, azokbak meg mindegy melyiknek adsz eselyt, mind ilyen lesz. Pedig nem olyan nagy truvaj. Az alacsony EQ-val rendelkezok keptelenek felismerni, hogy adni jo dolog. Valami hulye hablatyot hordanak ossze vedekezeskeppen, hogy sokat csalodtak, megbkioltek beloluk, de ilyen nincs. Akinek van eq-ja, az onzetlenul teszi azt, amit, nem var viszonzast, igy csalodas sem erheti. Ha vesz valaki a baratnojenek egy viragot, akkor orul annak, hogy a masiknak oromet okozott. Ez ilyen egyszeru.
ápr. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt ilyen 2 barátom is🤣

Az egyik még 20ft-ot is visszaakarta kérni . Tartoztam neki 500ft-al viszont apróban 480ft-om volt, olyan ideges lett….de majd add ám vissza!! Másnap rákérdezett többször is. Nem lehúzni akartam, de nem volt még 5Ft-om sem tényleg. Majd anyum adott neki.

Szülinapomra sem vett nekem semmit.


A másik ki akarta fizettetni velem a benzint is. Kiszámolta, hogy milyen távolságra lakunk egymástól. Oda-vissza utat fizetnem kellett….legalábbis be akarta vezetni. Természetesen a buszjegyemet ő nem akarta megvenni, mert azt kibírom én 🤣

A müzlijét sajnálta tőlem. Átmentem hozzájuk, semmi étel nem volt. Megbeszéltük, hogy náluk eszünk. Megláttam a müzlit mondom oh de jó szeretem is…..abból nem ehettem, mert az az övé. De volt olyan jó szívű, hogy 3 kisebb szemet kaphattam belőle😅 végül a kajám lejárt szavatosságú müzli lett amit talált a felső polcon. Direkt kidobta a papírját, hogy ne lássam. Éreztem, hogy valami fura benne hát megnéztem és jó pár hónapja le volt már járva.

Persze ő normális kaját evett, én nem kaphattam mert nem volt annyi étel.

Majd jött volna a szülinapom ahol kijelentette, hogy ők nem szokták ünnepelni, holott én vettem neki ajándékot, de ennek ellenére se számítsak ajándékra. Kiderült, hogy nagyon is szoktak ajándékozni, mert az anyukája megkérdezte hogy na mit kaptam. Majd elkezdett hazudozni, hogy kaptam egy szép virágcsokrot, nyakláncot. Ültem csendben. Majd mikor bementünk rákérdeztem, hogy ez mi volt. A reakciója annyi volt, hogy mi lett volna?

Hagytam is annyiban. Majd jött a karácsony. Választhattam egy ajándékot pár ezer ft értékben. Majd abból is probléma alakult ki, hogy az ő ajándéka 200ft-al olcsóbb volt. Így már nem kaphattam azt meg. Mondtam, hogy kifizetem a 200ft-ot. Pattogott rajta, hogy hát ez akkor is drágább ajándék még ha kifizetem is. Az lett végül, hogy megvettem saját magamnak az ajándékot. Ő tőle meg kaptam két baleas arcmaszkot. Bár abba nem kötött bele, hogy az ő ajándéka sokkal drágább volt😂 még az árkádban voltunk mikor oda fordultam hozzá és annyit mondtam, hogy Isten veled. Hát én csak hisztizek meg anyagias vagyok, úristen mekkora egy szégyen nő vagyok. Ja és hozzátennem nem voltak szegények. Mindenkinek azt ecsetelte milyen féreg egy nő vagyok.

De azért utána írogatott nekem, hogy jöjjek vissza hozza.

ápr. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
16%

Hogyan lehet kiszűrni a garasoskodó , irigy nőket?


Baràtaimnak mindig olyan nője van akivel járnak wellnesezni , vagy csak visz egy apróságot a randira a csaj. Egy tálca süteményt pl.


De van aki meg márkás felsőt kapott ajándékba csak úgy a barátnőjétől.


Az elején( első, második randin) is ki lehet már szűrni hogy melyik lesz üreskezű a későbbiekben is?


Hiszen nem szeretnék olyat aki pl a születésnapom előtt egy nappal szakít, vagy olyat aki nálam vacsizik mindig, de egy finom fagyit sem vesz viszonzásképp. Sajnos eddig ilyenek voltak, meg volt aki barátnőivel ment nyaralni pedig 1 éve együtt voltunk.


Én rontok el valamit hogy nekem ezek jutnak? Vagy olyan a kisugárzásom hogy nekem nem kell semmi apróság?

ápr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
67%

Én miért lettem lepontozva?

Nagy kérés egy férfitól, hogy ne romlott kaját kapjak? Vagy ne bassza földhöz magát 200ft-on? Ez már anyagiasságnak számít??

ápr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
78%
Aki az első pár randin nem visz étterembe, vagy olyan programra, ami fizetős, nem jön érted kocsival, felezgetni akar egyből stb. Ezek a red flagek. Amúgy jó, ha ez oda vissza működik, a páromnak én is szeretek venni ezt azt, elvinni ilyen olyan programra, csinálni neki sütit meg ilyenek, de csak akkor, ha tőle meg ezt hatványozottan visszakapom :D Ne érd be kevéssel, ennyi.
ápr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!