Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az szerintetek gáz ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajtás4444 kérdése:

Az szerintetek gáz ha valaki Facebookon próbál ismerkedni?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20:45 Erre írtam, hogy meg sem nyitják a levelet... :D
ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, hogy Face-en írogatnak rám, nem szoktam válaszolni. És nevetségesnek tartom, akik itt burkoltan vagy nyíltan szemrehányást tesznek, hogy alig ír vissza vki, basszus, csomó társkereső van, aki neten akar, ott próbálkozzon! De amúgy szerintem még mindig az élő ismerkedés a legjobb, persze, ez nem azt jelenti, hogy utcán szembejövőket szólíts le.

10: Nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése, de általam jóképűnek tartott férfiaknak se írok vissza.

máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8:50 Társkeresőn sem szoktak visszaírni. :D
máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!