Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a randinkon, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a randinkon, és zsebre vágta a visszajárót, ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy férfivel, eljött az első randink ideje. Azt mondta, sajnos most nincs pénze mert nagy kiadásai voltak, de a következő randin odafogja adni az étterem árát és ő fog meghívni. Gondoltam rendben van. Amikor fizettem az étteremben viszont teljesen lesokkoltam, ugyanis kb kétezer Ft plusz pár száz aprót sunyin megrebbenés nélkül eltett a kabátja zsebébe, és látszódott rajta nem véletlenül. Ragálni hirtelen nem is tudtam, reménykedtem hátha véletlen volt, és jelzi majd ezt felém, de nem tette.

Ti mit tettetek volna?


máj. 8. 10:49
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
7%

Ez lényegében rablás. Akármekkora csekély összegről van is szó.

A rendőrségen talán jelezném a dolgot. Ha az étteremben van biztonsági kamera, akkor rajta van a felvételen az eset.

máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem is teszem szóvá a dolgot, a randi végén közölném, hogy köszönöm az estét és a meghívást, de nem élnék vele, innentől elválnak útjaink.
máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
91%
Rablás meg rendőrség, ne már🤣 Attól még ritka gusztustalan viselkedés. Tuti tiltás, törlés.
máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
A pincér neki adta vissza a visszajárót, ő pedig eltette.
máj. 8. 11:07
 5/55 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos szóvá tettem volna. Amúgy kérdés, hogy minek mentetek étterembe, ha nincs pénze, nem lett volna jobb más program? Vagy a végén szólt, fizetéskor, hogy nincs pénze a számlára? Illetve ha apró is volt, akkor gondolom, borravalót sem adtatok...
máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Letiltanám és ennyi.
máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen nőt szeretnék kifogni, aki engem elvisz étterembe és fizet is.
máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
92%

Ha te fizettél, miért a pasinaka dta a visszajárót a pincér? ezt nem értem.

Miért nem kérted el tőle? Második randi meg nem lenne.

máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
90%
Azt sem ártem, hogy kerültetek az étterembe. Ő hívott oda? HOgy majd veled fizettessen? Vicc a pasi.
máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ez lényegében rablás. "


Maximum lopás. A rablás feltétele, hogy erőszakkal történik.

máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!