Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A félénk fiúkat mi gátolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk fiúkat mi gátolja abban, hogy kezdeményezzenek, párkapcsolatot alakítsanak ki?

Figyelt kérdés
Sok a helyes srác, aki nem mer lépni. Szemezz a lánnyal, tudja hogy lenne nála esélye még sem halad tovább ez mért van?
2010. nov. 21. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A köszönésen kívűl nem tudnék mit mondani (mondjuk egyéb helyzetben sem tudom mit kéne mondani).

Másrészt ahogy az egyik válaszoló is írta nem tudunk róla amikor van esélyünk.

Meg a helyestől nagyon távol állok.

2010. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sok a helyes srác, aki nem mer lépni. --ezért szubjektív, hogy ki helyes meg ki nem helyes, neked helyes más lány meg biztos ronda trógernak tartotta, hiszen itt is mi megy..jó pasi ez meg az a másik meg fúújj ronda..de aki rondának van titulálva X vagy Y lány szemében az más lánynak álompasi.

A félénk fiúk viszont elkönyvelték magukat rondának és kiterjesztették ezt az elméletüket minden nőre Kati szerint Ronda vagyok akkor a világ összes nője is ugyan ezen véleményen van és azért néznek, mert hányingerük van

Ennyi.


Ezért kell lesz@rni ha egy-két lány visszautasítja az embert, mert ebbn nincs semmi, hiszen pl nkem sem tetszik minden lány én sem tetszhetek minden lánynak. Aztán annyi.


Kasztok meg nincsenek..hogy magamhoz való csajt találjak, mert azt a csaj kell hajtani akinek bejön az ember és itt követték el a hibát a srácok..nem figyelték a női jelzéseket és vaktában lövöldöztek, mert ha pl olyan lánnyal kezdtek volna ki akinek bejönnek nem estek volna pofára, egyszer utasítottak vissza életemben gimiben egy csajjal vége lett a románcomnak és féltékennyé akartam tenni így rárepültem az első csajra( még a nevét sem tudtam) persze hogy kosár lett, de ha olyan lánnyal kezdtem aki legalább 2 hét-2hónapig intenzíven adta a jeleket biztos sikerem volt, hiszen már nyert ügyem volt, ha meg nem volt kitartó a csaj akkor oda se mentem hozzá és nem kosaraztak ki. Egyszóval a félénk fiúk rossz kislányokkal kezdtek ki( azaz jó csaj..tetszik..nyomulok ész nélkül, mert tetszik...de a kérdés az hogy ő tetszik e a csajnak persze ezt figyelmen kívül hagyták csak rögtön akció aztán kosár utána meg depi évekig.)

2010. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!