Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még goth/rocker fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még goth/rocker fiúk Budapesten?

Figyelt kérdés

Én hiába kutatok nem találkozom szabad goth vagy rocker fiúkkal...hiába járok olyan bulikba..sehogy sem találom őket pedig jó lenne már egy kapcsolat.

Szerintetek hol lehetnek? Hol lehetne velük találkozni?


2010. dec. 26. 01:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%

Én nem leszek jó? :P


Egy rocker lány :D

2010. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%
Ha Te is goth vagy, regisztrálj goth közösségi oldalakon, pl. mgc-n, ott is tudsz ismerkedni.
2010. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Nem akartam ilyen nyíltan de lányok is jöhetnének. :)

Igen az vagyok én is.

16/L

2010. dec. 26. 01:51
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

Elsö vagyok.


Hehe milyen jól megéreztem :D

De amúgy csak poénkodtam, bi lányokkal nem kezdek, nem kell az nekem, hogy elhagyjon egy pasiért :)

2010. dec. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Egy pasiért lányt?

Na ez még eszembe sem jutott. Fordítva tettem már meg ez igaz.

Bi...nem mondanám magam :) Egyszerűen a fiúk által jön a baráti körük és könnyebb lányokkal ismerkedni.

2010. dec. 26. 01:55
 6/38 szamóca. ***** válasza:
85%
hát csak félig téves az infoja... abban igaza van hogy abszolut nem mindegy hogy goth vagy rocker:)
2010. dec. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De mivel ismerkedni szeretnék a baráti körükből, így mindegy melyik lenne. Sokszor átfedésben van a két stílus
2010. dec. 26. 01:58
 8/38 anonim ***** válasza:
73%

Most akkor nem az számít, hogy milyen zenét hallgat, hanem hogy miként öltözködik? Ja, 16 évesek vagyunk? Akkor bocs.:)


Bár már a "bi lány vagyok, és ha nem tetszik amit a pasim csinál, akkor jól megcsalom egy random lánnyal, mert az nagyon modern" rész is árulkodó volt.


ON

Vannak. Koncerteken gyakran látom őket geológiai tanulmányokat folytatni valamelyik sarokban.;)

2010. dec. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Nem ez a lényeg. Egyszerűen mind a két csapat GONDOLKODÁS MÓDJÁT érdekesnek tartom. Mivel az iskolám megköveteli a pszichológiát és kötelező volt a stílusok és a háttérben lévő érzelmi dolgokról való esszé írás; így megtanultam 16 éves fejjel, hogy mindegy hogy goth/rapper/rocker/hippi...attól még lehet érzékeny, normális ember


És azt is megtanultam, hogy ne kor alapján ítéljek; seg*fej

2010. dec. 26. 02:34
 10/38 anonim ***** válasza:
79%
Huh én is regiznék ilyen oldalra!! linkeljetek lécc
2010. dec. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!