Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még goth/rocker fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még goth/rocker fiúk Budapesten?

Figyelt kérdés

Én hiába kutatok nem találkozom szabad goth vagy rocker fiúkkal...hiába járok olyan bulikba..sehogy sem találom őket pedig jó lenne már egy kapcsolat.

Szerintetek hol lehetnek? Hol lehetne velük találkozni?


2010. dec. 26. 01:29
1 2 3 4
 31/38 szamóca. ***** válasza:

XDDDD

mily kedves tőle:D

neaggódj, ha nemtudlak beazonosítani valószínű én is hasonlóan kedvesen reagálok:D

2011. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 böiler ***** válasza:

Na, azért nem vagyok olyan ronda, szóval nem fogsz elhajtani. *Hehehehehehe, remélem. :D* Az is jó volt, mikor metróztunk haverommal. Kicsit offon volt. Felszállt egy tipikus k*rva. Elkezdte haverom ecsetelni, hogy szerintem a hölgynek milyen nemi élete van. Csak nem vette figyelemben, hogy a hang, nem csak hozzám jut el. :D Leül szembe velünk a csaj, erre haverom ordítva, teljesen besózva:

"ENNEK A KURV_NAK KILÓG A PINÁJA" :D

Nem tudom, hogy jött ide.

Ja igen, terelem a témát, sikerült? :D

2011. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 szamóca. ***** válasza:

mi sikerült?

nálam nem számít jelenleg ki hogy néz ki, szelekció nélkül elhajtok minden férfineműt :DD


a haverod kedves jelenség lehet, az összes nő nevében üzenem neki hogy ha nem lenne ki a p*nája midneki sz*rna rá, és mellékletként küldök egy pofont:D

2011. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 böiler ***** válasza:
Képzeld lesz Érden Junkies koncert. :D Jó lesz, szerintem az egyetemista/főiskolás lányoknak ingyen lesz, mint mindig.
2011. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 szamóca. ***** válasza:
junkiestól összesen kb három számot ismerek:D az alahogy kimaradt az életemből...
2011. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 böiler ***** válasza:

Nem baj, majd koncert előtt megtanítalak rájuk. :) Ne ezen múljon. :D Most viszont megyek, és megtanulom az Angol polgári forradalmat, a francia vallásháborút, oroszország gazdaságát, és társadalmát a 16 században, illetve megnézem, hogyan befolyásolták a világot, a különböző felfedezések. :D


Jó lesz. :D


További szép napot.

2011. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 szamóca. ***** válasza:

naaagy földrajzi felfedezések?:D

óó hát az széép hosszú tétel...

jo tanulást:)

2011. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
xd
2012. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!