Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről kell beszélgetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kell beszélgetni az első randin? (hogy legyen még. )

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nem magadról.. hagyd h a csaj beszéljen és mindig kérdezz rá vmire hogy minél tovább tartson egy értelmesebb téma
2011. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mi nagyon sok mindenről beszéltünk, bár mielőtt találkoztunk mi egy hónapig msn-en beszélgettünk. Beszéltünk a fősuliról kinek milyen volt, élmények, marhaságok, család, hobbi, ilyesmi. Bármilyen hétköznapi téma.
2011. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus vagy neki, szinte teljesen mindegy, hogy miről beszélsz, úgysem azt fogja figyelni. Ám mindenképpen pozitívan állj a dolgokhoz, ha rólad van szó, akkor mesélj a céljaidról, terveidről. De inkább kérdezd őt és engedd, hogy hadd meséljen magáról, mindig kérdezz vissza, a pozitív visszacsatolás nagyon fontos. De ne legyél bólogatós kutya, csak érdeklődj.
2011. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Turbocharger ***** válasza:
KERULD A PASSZIV KERDESEKET,PL:SZERED A.....? ERRE CSAK AZZAL FOG VALASZOLNI H IGEN VAGY NEM. SZOVAL EZT KERULD,GYENGEN MAR BESZELHETTEK A SZEXROL IS DE AZT IS CSAK OVATOSAN ;)
2011. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem szexről ne beszéljetek. Én 23 éves vagyok egy éve jöttünk össze a párommal, de a szex azért nem volt téma se az első randin, se a másodikon. Gondolhattok prűdnek, de sztem a szex témának ilyen hamar nincs helye.
2011. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Turbocharger ***** válasza:
En sem ugy ertem h konkretan kell a sexrol beszelniuk, csak tapogatva,nehogy azt mond neki h gyere babam dugni!!!
2011. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Akkor lesz folytatás, ha külsőre bejössz a lánynak.
2011. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Turbocharger ***** válasza:
Nem csak a kulso szamit.
2011. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindent...ja és a fiúkat szeretem ugyanis lány vagyok :P
2011. febr. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!