Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin miről szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin miről szoktatok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Kicsit félénk vagyok, és élőben néha alig jut eszembe valami téma. Tudom, hogy interneten könnyebb beszélni, mert nyilván mindenkinek nagyobb ott a szája. Ti miről beszélgettetek az első randitokon? Tudom, persze magunkról addig oké. És utána? Azt kérlek ne írjátok, hogy majd jön magától, mert azt már elégszer hallottam. Konkrét témákat szeretnék kérni, amiről sokáig el lehet beszélgetni! Előre is köszönöm! 15/L
2011. júl. 2. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan témákról amiket nagyon ismersz, és sokat tudsz róla beszélni, persze olyan legyen ami érdekli a fiút.


17/F

2011. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

volt amikor terveztem és elfogyott a téma, :_( ,de ha leállítom "tartalékra az agyam akkor csak jön belőlem a szó és a kérdés, "am milyen volt a napod, reggeledről tudsz mesélni és visszakérdezni, hogy hova jár suliba, "persze volt már e barátnője, (nem tudom h. eddig mit ismersz róla)de csak úgy,majd észbe jut akkor, nem kell megtervezni 100%-ig

jön magától :P

18/F

2011. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jó tanácsok!:)
2011. júl. 2. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát,...ha túlvagytok az ismerkedésen nagy vonalakban, akkor tereld egy témára a beszélgetést, ha tetszik neki, vesézzétek ki, persze míg nem lesz halálian unalmas.:D.Egyébként ha semmi nem jön, simán játszhattok kérdezz feleleket:) 15évesen még nem gáz, és mindekettőtök megkönnyebül: csupán egy kérdés, és válasz rá

L17

2011. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tervezd emg a témákat, amiket neten beszéltetek azokból tervezz meg témákat, írd le, és ha elakadsz vessd be!! A sikeres ember mindig tervez ne feledd!
2011. júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. júl. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!