Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozó, mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozó, mit csináljak, mit ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hát van egy lány, aki már egy éve tetszik, osztálytársam, 16 éves vagyok. Nem sokat beszélünk, de azért próbálkozom, mivel eléggé csöndes vagyok. Elhívtam színházba, de van pár dolog, amit nem tudok, mert eddig soha nem hívtam el lányt sehova.

1. Érte menjek, vagy találkozzunk? Hazakísérjem? Mert egy ideig mindenképp együtt mennénk, de azt se tudom hol lakik:S Annyit tudok, hogy a mellettem lévő kerület. Úgy illik, nem? De hogy menjek érte, kísérjem haza, ha azt se tudom, hogy hol lakik?

2. Mostanában az a megszokott, hogy fiúk kézfogással, lányok 3 puszival köszönnek, még fiúknak is. Nos, nekem nem szoktak puszival köszönni, valószínűleg, mert eléggé visszahúzódó vagyok, pedig sok lánnyal jóban vagyok. Tehát amikor elköszönök tőle, akkor ugye adok egy puszit, de az csak egy határozott arcrapuszi legyen, vagy mit csináljak? Jó lenne minél több hasznos tanács, és előre is köszönöm!

16/f


2011. febr. 17. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Ne izguld túl, légy természetes.:) és ja, 3puszival köszönj szerintem is.


de most viccelsz, hogy színházba hívtad el ?:D

2011. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, de miért baj? Ez most igazából az ölembe hullt, és akkor gondoltam őt hívom el. Baj? Eddig akit megkérdeztem mindenki azt mondta, hogy ha őt hívták volna el, szívesen elment volna stb.
2011. febr. 17. 18:30
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

jól van, csak fura hogy 16évesen színházba mentek:O


am sztem ne kísérd haza:D

2011. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
mmint hazakísérheted de akk. már végképp nyílvános lesz a szándékod a lány felé, ami lehet nem a legjobb 5let.. de ha naon jól sikerül a színház[sötétbe:P], akkor viszont határozottan kísérd haza :D:D
2011. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Most miért olyan nagy baj a színház?:DD

Elvileg valami humoros darab lesz :)

2011. febr. 17. 18:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
egy randit oda csak a 30+ szerveznek, de nem gáz.=)
2011. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
xd jólvan na, hát most ez csak úgy adódott, ingyen
2011. febr. 17. 19:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobb mintha kocsmába hívta volna el...istenem :D:D

Szerintem amugy a színház már egy adott téma és egy darabon ha mentek beszélgettek róla és megkérdezed töle hogy hazakísérjelek-e...körülbelül ennyi :) :D remélem segítettem, bár amugy tényleg lejön neki elsőre hogy mit szeretnél ha hazakíséred..de hát no.inkább próbáld meg minthogy azon a kérdésen töprengsz hogy "mi lett volna, ha "

na ujra leirom h remélem segitettem :D

2011. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

találkozzatok a színház előtt,és miután már sötét lesz este,ezért kísért haza,bárhol is lakik.Ha nagyon jó volt az este és pénzed is van,hívj egy taxit és azzal menjetek haza!

Köszöntéskor illik két puszit adni,de lehet 3at is!

2011. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtisztább, ha először is megkérdezed, szeretné-e hogy érte menj. Ha igen, akkor kérdezd meg azt is, hol lakik.

Tutira sötét lesz már az előadás után, úgyhogy kísérd haza.

A puszit előre ne döntsd el szerintem, meglátod, hogy alakul az este. Ha úgy érzed, jó hullámhosszon vagytok, akkor ismét kérdezz a végén ("adhatok egy puszit?"), hidd el hogy nem gáz. Sokkal gázabb, ha nyújtod felé az arcodat, ez adott esetben tolakodó, zavaró is lehet. Ha viszont így rákérdezel, úgysem fog nemet mondani. :P :))

És hidd el, hogy ő is izgul! :)

Jó randizást!

2011. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!