Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-16 éves lányok?! Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves lányok?! Hány barátotok volt eddig és milyen számotokra az álompasi?

Figyelt kérdés
kort is pls
2011. ápr. 2. 21:11
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
69%
13? mivan?
2011. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
59%

Volt 1 de ioltozztem angliaba es vege lett :/ de nem tartottam valmi jo kapcsolatnak mert szegyellt a baratai elott.

az alom pasi:jol nezzen ki (nem kell a toeletes de legyen apolt "szep" arca neem csak kulsore kb az a fontos az alak nem.

ne kelljek neki csak a szex-re (tisztasag gyurum van)

kedves,muvelt,szeressen sportolni (most fogytam le renddszeres sporttal es imadok mozogni)megerto,es legyenek jovobeli celjai 15/L

2011. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt de az még viccnek is rossz volt...

Nekem az álompasi olyan aki: erős, magabiztos, őszinte, védelmező,gyengéd, kedves velem és tudja hogy megbízhat bennem...(ez persze álom is marad)

14/L

2011. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiúm volt de az kb nem is volt az hanem csak szórakozgatás.. ;)

Nekem legjobban a rosszfiúk/motorosok jönnek be, mivel én is kicsit nagyobb szájú és "beállítotságú" lányka vagyok. :D De ugyanugy bárki lehet álompasi aki jófej,van dumája,kedves, és egy kicsikét "rossz" ;)

15/L

2011. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
És mit értetek "rosszfiú" alatt?
2011. ápr. 2. 22:04
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom :) ezt így nem lehet elmondani :) több olyan fiúhaverom van aki télleg megvan a dumája meg minden benne van a rossz dolgokba (füvezik;graffel ... ) de mégis ha ismered nagyon aranyos tud lenni :) ( persze nem attól lesz valak irosszfiú mert füvezik mondjuk.. )

előző.

2011. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
szép elvárások nem mondom... mily fájdalom, hogy ilyen emberek ezen a bolygón nem szaladgálnak, vagy csak nagyon elvétve. Vasmacsó wááá :D
2011. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
milyen álompasi?! nincs olyan a földön amire minden pont stimmel. Hány éves vagy?
2011. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3 barátom volt, de egy sem tartott tovább 2 hétnél. Tulajdonképpen igy visszanézve inkább viccnek tunt mindegyik. Az meg, h milyen az álompasi: vicces, szeret engem, lehet vele beszélgetni, hasonloképpen látja a világot mint én.
2011. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok 15l voltam
2011. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!