Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-16 éves lányok?! Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves lányok?! Hány barátotok volt eddig és milyen számotokra az álompasi?

Figyelt kérdés
kort is pls
2011. ápr. 2. 21:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

16 vagyok, expasik száma olyan 5 körül,de egyikkel sem birtam tovább 1 honapnál.


nekem az álompasi érett,férfias,céltudatos és határozott.meg nem árt ha nem síkhülye.meg az sem ha szép teste van meg helyes,de ez mindenkinél mást jelent.

2011. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Az meg, h milyen az álompasi: vicces, szeret engem, lehet vele beszélgetni, hasonloképpen látja a világot mint én."


Miért, te hogy látod a világot? :P

2011. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

nekem eddig 1-2 barátom volt, de ebből egy sem volt komolyabb, mindegyik csak a szexre hajtott, ebből következik, hogy ilyen ne legyen, jó még, ha az első gondolata én vagyok, ha elsőre meg tud fogni benne valami, nem fél kimutatni az érzelmeit, bátor, de nem vakmerő, közvetlen velem, kedves mosolya van, intelligens, egyenes, őszinte, megnevettet, művelt, romantikus, visszafogott vmilyen szinten, és nálam csak a zenészek jönnek be ^^ soknak tűnik, de ha belegondoltok, a fiúk a legtöbbet birtokolják ;)

15/L

2011. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
15 vagyok egyébként
2011. ápr. 3. 18:38
 15/26 anonim válasza:
februárban születtél?
2011. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
lehet h ismerlek :DD melyik suliba jársz? (:
2011. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

4. a legrövidebb 1 hét volt,a leghosszabb(még most is tart) 20 hónap. régen a barna haj,barna szem tetszett,aztán a barna haj kék szem,most a barátom pedig szőkés barna hajú,zöld szemű. számomra ő az álompasi. legyen kedves,megértő,ne túl romantikus és nyáladzós,de olykor olvadjak el tőle,vicces,és határozott.

14/L

2011. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

3

Álompasi: hát... Legyen jóval okosabb nálam, ne legyenek rasszista / antiszemita elvei, legyen kedves, de ne nyálas, és érezzem azt, hogy "körül vesz". Hja, és ne másszon a számba, ha épp beszélgetek valakivel, de vállaljon fel, és tudja, mikor kell kimutatni, hogy "figyi vágom, hogy tetszik a csajom, de ő velem van, szal kopj le kisapám!"

hja, és ne nézzen hülyének és selejtesnek, mert imádok focit nézni :)

16L

2011. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

2

álompasi: legyen helyes, magabiztos, kedves, aranyos, ne csak a szexet akarja, vicces legyen, jól érezzem magam vele, szeret engem, romantikus. kb. ennyi.

14/L

2011. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Legyen legalább egy audi a8asa, legyen vastag a pénztárcája, legyen kigyúrt és macsós, legyen jó a dumája, legyen nagy a szerszáma
2011. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!