Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek elmondani neki. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elmondani neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek az osztályomból egy fiút ,pontosabban szerelmes vagyok belé de nem tudom mit szólna ha ezt megtudná. Félek elmondani neki hogy én hogy érzek iránta.Már vagy 2 hete ezen gondolkozom .Ő felszokot néha figyelni rám de ő minden lányra felfigyel.Kérlek segítsetek!!! 13 éves lány vagyok.
2011. jún. 2. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
13 évesen barbizz inkább mint az osztálytársad után futkoss
2011. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Várj még 1 évet, 14 évesen a hormonokkal teli fiúknak pedig mindegy, csak lyuk legyen. Akkor tuti szóbaáll veled. Persze szexet ne adj neki még vagy 5 évig mert ahhoz kicsi vagy.
2011. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek az elsövel.. ilyen korban úgyse lenne semmi komoly köztetek.
2011. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Légy felé nyitott és csak felé. Ha minden más fiúval is épp úgy videlkedsz mint vele azzal elképzelhető, hogy elijeszted.


Kiemelt figyelemmel kezeld, rövid időn belül le fog esni neki a tantusz.

Itt jön ő a képbe, hogy te neki tesztel vagy sem, de legalább nem kerülsz kényelmetlen helyzetbe, csak a lehetőséget adtad meg neki.

2011. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki, ne félj. Nincs veszteni valód :)
2011. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki inkább szervezz vele találkozót. Mert ha elmondod neki kellemetlenül érezheted magad és ő is. Én egyszer még 14 éves koromban így jártam azóta is bánom. Néha félreértelmezheted a dolgokat ahogy én is
2011. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ne úgy gondoljatok rá mint egy kis gyerekre, ő egy igazi csajos fiú aki már tudja mi az a szerelem és mivel csak fél éve költöztünk ide még nem nagyon figyel fel rám úgy én meg gyáva vagyok ahhoz hogy elmondjam de nagyon szeretnék vele lenni.
2011. jún. 4. 21:14
 8/14 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul írtam ő csajozós
2011. jún. 4. 21:15
 9/14 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem tudja az ember h mi az h szerelem... :D Egy CSAJOZÓS FIÚ pedig főleg nem:D
2011. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az utolsó mondta...
2011. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!