Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeljem az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

pl:

-ha egy pasi bókol, mindig zavarba jövök, és legfeljebb egy köszit tudok kinyögni a cipőm orrát nézegetve... Ilyenkor hogyan kellene viselkedni?


-ha egy pasi nagyon nyomul és én nemnagyon akarok tőle semmit, akkor hogyan tudom a tudtára juttatni, úgy, hogy nem is szórakozok vele, hogy majd rájön a viselkedésemből, de ne is legyek bunkó?


-ha egy pasi tetszik, és mondjuk rámír neten valamilyen formában, és azt kérdezi mi van velem, és így általánosságban beszélgetünk arról, hogy találkozni kéne, akkor hogyan bátoríthatnám, vagy tegyem egyértelművé, hogy nekem is tetszik? ilyenkor mindig valahogy hűvösnek érzem a reakcióimat, nem igazán tudok érzelmeket kifejezni cseteléskor...


-ha randizunk, akkor mit tegyek vagy mi az amit biztosan ne, hogy ne tűnjek se olyannak, aki nem érdeklődik, de ne legyek nyomulós se, mint egy olyan lány, akinek mindegy, csak legyen már valami pasija?


2011. jún. 3. 01:00
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
100%

1. A bókot úgy kell fogadni, ahogy illik - köszönettel. Semmi több! Ne szégyeld magad, örülj, hogy dícsérnek.


2. Legyél őszinte, mondd el neki, hogy számodra ő mit jelent - ha régóta ismered, akkor lehet barátnak nevezni. Ha akkor ismerted meg, akkor ne azzal koptasd le, hogy legyetek csak barátok - inkább mondd el neki az igazat, hogy nem az eseted, vagy azt, hogy nem állsz készen egy kapcsolatra per pillanat.


3. Nem is kell érzelmeket kifejezni olyankor - mivel lehetetlen. Inkább találkozzatok ott majd ki tudsz fejezni mindent, ahogy akarsz. Ha más nem, írd le, amit érzel, pl: "Nagyon örülök, hogy így gondolod" vagy "Várom már, hogy találkozzunk". Ilyesmik...


4. Sose játszmázz! A szerelem nem játék, legyél őszinte, ne játsz szerepet, légy önmagad! Ha valamit akarsz, ne tégy úgy, mintha nem akarnád és fordítva! Ha azt akarod, hogy tartásod legyen, akkor utasítsd el finoman a túlzott közeledést - pl a csókot, vagy ne menj fel a lakására. Mondd el, hogy szerinted még korai. Ennyi - ettől még nem fognak megsértődni. Aki meg igen, azzal ne is kezdj, mert hisztis kiskölyök még...

2011. jún. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most akkor vagy akarsz tőle valamit,vagy nem.


De a "nemnagyon"...az nem tudom mit jelent a te szótáradban.:)

2011. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!