Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves férfiak! Barátkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiak! Barátkoznátok csak azért egy 18 évessel, hogy lefeküdjön veletek? Vagy valóban lehet érdekes egy ilyen korú lány csupán a személyiségét illetően?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha mi találkoznánk akkor elsőre rámondanád hogy én 22, max 24 éves vagyok. Első alkalomtól kezdve azt mondom amit gondolok, ha bókolni szeretnék, vagy tetszik, vagy van benne valami ami tetszik akkor természetes. Ha nem jön be valami azt is megmondom neki, őszinte vagyok. Nem bunkó, őszinte. Ha valakivel netántán komolyabbra fordulna akkor én is megteszem a lépéseket. Ölelés, bókolás, dicsérés, semmi gond, mindenki örül az ilyennek kortól független. Ha jó barátok vagyunk ugyanúgy nekem is, mint neked jól esik egy nagy ölelés, kis magamhoz szorítás, anélkül hogy 5 perc múlva nem az ágyban döngetlek... :)
2011. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem tudom, hogy mit akarhatott ezzel tölem? Alig ismerem, csak látásbol, mert egy faluba alkunk, mindig köszön, ha lát, volt, hogy a haverjával meg is hívtak egy üdítöre még azelött, hogy közeledett volna felém. Barátnöim és szüleim szerint, csak arra kellenék neki, hogy lefektesse és kész, de nem is hozta fel a szexet, mint témát, csak hülyéskedésböl mondta, hogy nagyon jó ujjmunkája van, de látszott rajta, hogy csak viccel. Meg aztán amióta beszéltem is vele aznap, azóta folyton néz, és ha úgy hozza a sors, hogy beszélgetni is tudunk, ö mindig bókol.
2011. júl. 2. 14:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Megpróbálnád vele? Ha igen akkor beszélgess vele többet is merd meg, lehet félreismered és komoly kapcsolatot keres benned. Egy próbát megér, ha olyan a pasi akkor semmit nem fog erőltetni.
2011. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Öszintén? Igen, megpróbálnám vele, de a szüleim eléggé ellenzik. Öt nem nagyon ismerem, ami azt illeti, de szinte az egész családját ismerem, és igazán nem mondható el róluk semmi rossz. A testvére is nagyon kedves, meg rendes...
2011. júl. 2. 14:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor? Próbáljátok meg, nem veszíthetsz ha ügyes vagy és jól értelmezed a dolgokat. A szüleid is megkedvelik idővel, ha bebizonyítja hogy nem csak ágyra kellesz neki.
2011. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
És ha csak ágyra kellek neki? Honnan fogom egyértelmüen tudni?
2011. júl. 2. 15:27
 17/17 anonim válasza:

Vágasd le a farkát és ha utána hiányolja akkor csak megakar fektetni. De télleg! nekem is levágták és nem sírtam utána. Azóta együtt vagyunk.

F/15

2012. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!