Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozni fogok 1 fiúval 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni fogok 1 fiúval 2 nap mulva. Kicsit félek, mert én szeretném ha komolyabbra fordulna a dolog. Esetleg hogyan tudnék vele jól elbeszélgetni? Mikre figyel ki ilyenkor a srác?

Figyelt kérdés

Egy suliba jártunk, szoval már láttuk 1mást, de ez lesz az első 'találkánk' és szóval nagyon izgulok.

ő 20 éves, én pedig 15/L...:))))


2011. júl. 5. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés
2011. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A melleid közé biztos befigyel.
2011. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is hasonló volt a helyzet. NE IDEGESKEDJ :D hát találkozásnál általában a másikra szokás figyelni, egyébként meg legyél laza és kedves blabla... és jó nagy közhely de add önmagad :D :D a másik. ne az járjon az agyadban hogy te most tőle komoly kapcsolatot akarsz. nekem az jön be ilyenkor hogy magyarázom magamnak hogy csak haver satöbbi satöbbi. :D aztán ugyis kialakul. :)
2011. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii! :DDDDDDDDDD
2011. júl. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!