Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok ilyen pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen pasival? (kicsit kínos csak komoly válaszolókat ha lehet)

Figyelt kérdés

Az egész kamasz koromat úgy éltem hogy kb semmi sem érdekelt. Ha valamire azt mondták ne csináljam azért is, ha valamire hogy csináljam azért se. Eléggé elhanyagoltam magam, főleg külső terén. Ami ahhoz vezetett hogy pl elhíztam kicsit, és pl sok rossz fogam van. Próbálok fogyni de most a fogam ami zavar. Meg van mind és hát nem olyan vészesek első látásra de ha jobban megfigyeli akkor sok rossz van, folyamatosan járok orvoshoz hogy rendbe hozza, de nem tudom mindent meg fog tudni oldani. Úgy hogy egy fogat se veszítsek el.

Tudom hogy nőknek fontos a higiénia és az ápoltság, és sokat teszek már ez érdekében. Alapvetően azt mondják helyes vagyok, és jól kijövök a lányokkal, még is sok gátlásom van, ha egyiket leküzdöm szülök másikat. Most pl ez zavar bennem nagyon hogy vajon így összejönne velem valaki. Elég kínos a kérdés, kérlek csak komoly válaszokat. Sajnos a múltat nem tudom megváltoztatni, de próbálom rendbe hozni amit rendbe lehet.


2011. aug. 5. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha mindent megteszel annak érdekében, hogy igényesnek nevezhesd magad, akkor igen. Egyébként kép kéne, így elég nehéz látatlanba megmondani. A gátlásokról pedig annyit, hogy ne beszélj be magadnak semmit, hanem ÉLJ és nem fog semmi közbe szólni csajozás közbe. Magyarán légy önmagad, NE GONDOLKODJ, hanem ÉREZZ, teljesen más dimenzió.
2011. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, bár fogytam az elmúlt 1 éven kb 15 kilót, nekem is a fogakkal vannak gondjaim. Nekem konkrétan fogszabályzó kellene, ami egy kisebb vagyon ugye és rengeteg idp, és átérzem a helyzetet. Nincs mit tenni, addig járj az orvoshoz amíg meg nem felelsz magadnak.

Sokkal igénytelenebb emberekkel is járnak jó nők, mert magabiztosak.

2011. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a második jól megmondta!

amúgy én nem járnék olyannak aki kimutatja hogy bajai vannak (lehetnek csak ne sírjon a szája..:) ) mert én egy férfire vágyom aki ha átölel, átkarol akkor olyan szinten megnyugodjak és védelmet, biztonságot érezzek hogy..huh.. de ha az illető sem biztos magában én hogy legyek mellette biztonságban?

2011. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a kérdésem nem az volt hogy járnátok e egy gátlásos sráccal, elhihetitek nem érzékeltetem az emberekkel a bajaimat. De jelen kontextusban fontos volt hogy megértsétek a helyzetem.
2011. aug. 5. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszak a fogaim,ezt örököltem sajna,megcsináltatom 1 hónap múlva van egy másik rossz,ettől mégse voltam gátlásos,jó azért nem nyitogatom a szám mindig,és így is kellek a fiúknak.

19/L

2011. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!