Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már úgy, hogy tetszett neki valaki, aztán egyszer csak mégsem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az oka, de nem egyszer volt már, hogy tetszett valaki, aztán később mégsem.

Pedig nem történt semmi kiábrándító, vagy ilyen. csak egyszerűen egyik nap már többé sosem tetszett.

Más is volt már így?

Van erre valami magyarázat?


2011. szept. 6. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, kijózanodtam!
2011. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen.Csak 1 fellángolás volt. Vagy olyan is volt hogy tetszett valaki, aztán ugye megismertem és már nem,mert nem olyan mint amilyennek elképzeltem. Van ilyen, főleg ha fiatal korban.
2011. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dexy ***** válasza:
Én se tudom meg magyarázni, de előfordult velem is. találkoztunk néhányszor, kedves volt és figyelmes, majd egyik napról a másikra már nem akartam tőle semmit.18/l
2011. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ezt hívják fellángolásnak. Természetes dolog.
2011. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, csak ott rontottam el, hogy még ezek után is találkoztam egyszer a csajjal és ő már kezdte beleélni magát, én pedig hátráltam volna ki, tehát szarul jött ki, hogy leráztam, pedig nem akartam volna bunkó lenni vele.
2011. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah volt...de én egyik napról a másikra elfelejtettem..mulandó volt..:D
2011. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!