Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Miért van az ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Miért van az ha van egy csinos, szép lány, de mégsem nyomultok rá?

Figyelt kérdés
visszahúzódó vagyok,illetve nem az a magát illegető beképzelt típus,de mindenki mondja hogy milyen jó alakom van és szép vagyok. segítsetek,és mondjátok meg min változtassak! köszönöm elöre is!
2011. szept. 6. 19:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is kérdezhetném... Szerintem félnek. (Alaptalanul.) Pedig lehetne egy csinos kedves szerető barátnőjük, de nem...


20/l

2011. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%

Én például azért nem, mert sajnos nem ismerek ilyen lányt, aki egyszerre szép, de mégis értelmes.


Nehogy változtass bármin, már amúgy is ritka kincs vagytok! :)

2011. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
nemet kort is irjatok kösziiiiiiiiiiiii :)))
2011. szept. 6. 20:00
 4/42 anonim ***** válasza:
Esetleg mutathatnál képet privátban :)
2011. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért nem, mert túl szépnek tartom ahhoz, hogy velem legyen, és félnék mindig, hogy elviszik mellőlem, hogy nem tetszem neki, vagy hogy van valakije. És higgyétek el, a legtöbb hímnemű válaszoló ezt fogja írni ;)
2011. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%-os vagyok. 17/F
2011. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Ne változtass semmin. Van, akinek így jönnél be. (Nem nyomulásból) de már én sem merek odamenni a nagyszájú, és emellett szép lányokhoz, mert félek, hogy kikosaraznak(már megtörtént) :) 16/f, jah és az előző vagyok.
2011. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Itt neten könnyű ezt mondani de nem szabad félni:)

Lehet, hogy életed végééig vele lennél, de elpuskáznád ezt a lehetőséget (egy ilyen jó csajjal).


Én sem merek odamenni egy lányhoz sem:)


21/F

2011. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
53%

Én bárkivel leállok dumálni, akár egy szépségkirálynővel is, és viszonozzák is a beszélgetést, de......


A csinos lányokkal kapásból kicsit bunkó, lekezelő, ignoráló vagyok, mert (szerencsére nem saját tapasztalatból, hanem másokéból, amikből ugyanúgy lehet tanulni) ezek a nagyon csinos lányok általában beképzeltek, flegmák, lekezelőek......ezért viszonyulok kapásból én is így hozzájuk. Aztán ha a csaj bebizonyítja, hogy értelmes (múltkor egy modell csaj, amint megtudta, hogy közgazdász vagyok, elkezdett a közgazdaságtanról beszélni, ami baromira meglepett), akkor semmi akadálya nincs annak, hogy szándékozzam jobban is megismerni.



A sok pofázás lényege, hogy kevés az értelmes, szép lány, és túl sok az öntelt, bunkó pics@.

2011. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

egyszerű

a., úgyis van egy ilyen szép csajnak barátja

b., egy ilyen csaj velem szóba se állna

c., ő is olyan mint a többi (na ezt elismerem általánosítás, de sajna ez van)

2011. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!