Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Miért van az ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Miért van az ha van egy csinos, szép lány, de mégsem nyomultok rá?

Figyelt kérdés
visszahúzódó vagyok,illetve nem az a magát illegető beképzelt típus,de mindenki mondja hogy milyen jó alakom van és szép vagyok. segítsetek,és mondjátok meg min változtassak! köszönöm elöre is!
2011. szept. 6. 19:53
1 2 3 4 5
 21/42 cynic ***** válasza:

a 20:05-ös válaszolónak teljes mértékben igazat adok.


a jobb külsővel rendelkező nőegyedek nagy része nagyképű, pofátlan, ostoba, plusz lehetetlen magasak a követelményeik. legalábbis a mai tizenéves csajokkal ez a helyzet.


az, hogy Te, kedves kérdező, nem tartozol ezek közé, na azt neked kell bebizonyítani, ellenkező esetben hiába minden külsőség. senkit nem fogsz érdekelni, max dugásra kellesz majd a férfiak többségének. sajnos ez a helyzet.


hogy min változtass? nézz magadba, tudni fogod. én azt mondom, legyél mindig "pozitív", meg kedves másokkal. mondhatnám, hogy undorító sablonszöveg, de tényleg segít.

2011. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Kérdés:

köszönöm a válaszokat! akkor hogyan hivjam fel a figyelmeteket?? :)

L/15


Válasz: L/15+2 =17 vagy L/15+3 =18= L/18 L/15+4 =19 --> Ha ez az idö eljön akkor már nem kell emiatta izgulnod.


Egyszerüen 15 éves vagy. Mi a fenét akarsz?

2011. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Minek nyomuljak rá?Úgy is eluatsít mert nem vagyok szép sem izmos, akkor mond meg nekem mi értelme lenne?!

21f

2011. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Egy képet tényleg küldhetnél, csak hogy tudjam hogyan néznek ki a szép, csinos lányok, akik szeretnék, hogy rájuk nyomuljak! :D


22F

2011. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

19:55

Ez ilyen egyszerű?Ha odamegyek egy lányhoz és épp pasit akar magának akkor nyert ügyem is van?

2011. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

1. A csinos szép lányok 90%-a vagy bunkó, vagy beképzelt, vagy k*rva.


2. A fenntmaradó 10%nak, a rendes lányoknak, akik normálisak, normálisan gondolkodnak stb javarészének van barátja.


3. 180 cm vagy. Pl. Én, annak ellenére, hogy elég sokat beszélek, néha túl sokat is :D, a 175 cm kb átlagos, esetleg kicsit alacsony magasságommal (marhaszépen megfogalmaztam...:D) nem biztos, hogy oda mernék menni kezdeményezni, nem azért, mert engem érdekel az a +5 cm, nagyon nem érdekel a kívülállók véleménye, hanem azért, mert attól tartok, hogy téged zavarna, amire valljuk be, azért van esély.


18F

2011. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 .Daniel. ***** válasza:
83%
Képzeld el hogy sok sok sok sok sok rib@nc van Mo.-n. Szépen nézel ki ergo puff mész a flegma vagyok mit akarsz? zónába.:) Nincs a homlokodra írva hogy nem vagy beképzelt. Mit vársz? Főleg hogy 15 éves vagy. Próbálj olyan körökben mozogni ahol rendes srácok vannak. Ja és srácok! Minél jobb egy csaj annál kevésbé valószínű hogy pasija van.;)
2011. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

hát köszi a válaszokat mindenkitöl.

sajnos ez miatt hogy senkinek ugymondd nem tetszek(?) az önbizalmam sem nagy... :) pedig elvileg lenne miért..:)) irjatok még! várom a válaszokat!:)

2011. szept. 6. 21:28
 29/42 anonim ***** válasza:
95%

Épp ezaz, hogy tetszel sokaknak csak nem mutatják ki, mert félnek tőled, jó tanács: ne sminkeld ki magad, kicsit kócos haj, lapostalpú cipő, ne hordj kivágott ruhákat és mély dekoltázst és akkor többen oda mernek menni hozzád, a szép lányoktól félnek a pasik nem tudtad?

Vagy ha bátor vagy te menj oda egy neked tetszőhöz.

2011. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

-van barátja

-minek nyomuljak rá? lehet hogy semmit se akar tőlem,

2011. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!