Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főiskolán hogy ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolán hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Most vagyok elsőéves Főiskolán, be kell vallani nagyon sok jó csaj van a suliban meg a csoportomban, de nem merek csak úgy odamenni, főleg mert én nem az a fajta srác vagyok aki bejön az ilyen divatos csinos lányoknak.

Valami tapasztalatot tudtok adni?

21/F


2011. szept. 10. 18:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
először csak haverkodj velük össze! mindegyikkel. aztán majd alakl!
2011. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A főiskolán.
2011. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
énis most vagyok 1. éves, annyi hogy 18/f vagyok. és k.rvaegyszerüen... :D ennél egyszerübben még soha sehol nem ismerkedtem.. bárhogy bárkivel bármivel. :D kb... de am ha csak ugy a suliba nem tudsz, haverokkal lemész 1 kocsmába, vagy valami bulit keresel és annyi.. kb még csak nem is kell kezdeményezned, ők mennek oda hozzád.
2011. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
mejik főiskolába jársz?:D
2011. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Még nem ismerek ott senkit, 2 csoporttársammal szoktam lenni akikkel sikerült összeismerkednem. Hát jah lehet hozzád odamennek de hozzám az ilyen jó csajok nem jönnek oda, sőt még az átlagos sem. Aztán minek menjek oda van neki biztos jobb dolga is mint hogy velem beszélgessen.
2011. szept. 10. 18:44
 6/26 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam ismerkedni hogy odamegyek és bemutatkozom.... eddig még sosem volt baj megkérdezem zavarok és úgyis azt mondják nem ha meg látod a halál f@szára kívánnak akkor arrébb mész.
2011. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ne már legyen nagy önbizalmad nekik nincs is jobb dolguk mint veled beszélgetni :P
2011. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Budapesten egy fősulin, de nem olyan a híresebbek közül való. ZSKF
2011. szept. 10. 18:46
 9/26 anonim ***** válasza:
én se vagyok különösképp "jópasi"... és milyen hülye felfogás ez??? azért menj oda, mert ők is pont azt akarják mint te.. hogy valaki odamenjen hozzájuk.. ha van 1 jó dumád meg magabiztos fellépésed, + veszed a jeleket, akkor sima ügy az egész... csak ne görcsölj csak érezd jól magad, meg barátkozni menj meg ismerkedni, ne ugy h én most őt felszedem... ha meg nehezen oldódsz, 2 pofa sör előtte.
2011. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Biztos igazad van, még is jobb lenne találni valami átlagosabb lányt azoknál lehet több esélyem van, de ide szinte csak szép lányok járnak, tisztára őrjítő. Kisvárosi voltam, mióta felkerültem Budapestre csak úgy forog a fejem, annyi szép lány van :S
2011. szept. 10. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!