Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főiskolán hogy ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolán hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Most vagyok elsőéves Főiskolán, be kell vallani nagyon sok jó csaj van a suliban meg a csoportomban, de nem merek csak úgy odamenni, főleg mert én nem az a fajta srác vagyok aki bejön az ilyen divatos csinos lányoknak.

Valami tapasztalatot tudtok adni?

21/F


2011. szept. 10. 18:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha nem te vagy az évfolyamelső, akkor elég könnyen lehet ott ismerkedni... :D
2011. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Remélem, sok jót hallottam fősuliról, hogy sokan ott találták meg első kapcsolatukat stb. Még talán az olyan ronda pasinak mint én is terem valami :)
2011. szept. 10. 18:58
 13/26 anonim ***** válasza:
ilyet se bsztam még :DD az a baj h tul sok a jó csaj? :D
2011. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igen a bőség zavara :S :D
2011. szept. 10. 19:06
 15/26 anonim ***** válasza:
annál jobb.. több a hal ugy fogd fel... ne maz van h van 2 csaj aki kell 200 srácnak. siman jut csak neked 20 :D
2011. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy fogom fel hogy minél több jó csaj annál nehezebb olyat találni akinek bejönnék.
2011. szept. 10. 19:13
 17/26 anonim ***** válasza:

ez hülyeség.. :D

minnél több csaj annál vszinubb h valameik(ek)nek bejösz ->

minnél több JÓ csaj annál vszinubb h valameik jócsajnak jösz be...

krvanagy gáz van a felfogásoddal, és ez bisztosan meglátszik a kisugárzásodban is.. a csajok olyanok mint az állatok (:D) megérzik ha félsz, és ez taszitja öket töled.. probalj meg magabiztos lenni. mondom szerintem az a titok, hogy fokozoatosan csinald. először tényleg csak barátkozz meg ismerkedj, beszélj tök átlagos dolgokrol, lőjj 1-2 poént, és ezt tedd meg minnél több csajjal. Közben meg figyeld a reakciókat, (gondolom azért csak feltünik ha vkinek bejösz). szal ha megvan a pozitiv visszajelzés, akkor kicsit koncentrálj a kiszemeltre ha pl társaságba vagytok. és ennyi az egész. nem kell tulparázni

2011. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan önbizalom hiányos vagyok, de az fontos, hogy nem szabad görcsölnöd. Menj el olyanokkal akikkel összehaverkodtál már és viselkedj természetesen. Fogd fel a lányokkal való ismerkedést úgy, mintha csak barátkozni akarnál velük. Ne gondolj rájuk kiszemelt barátnőként, vagy lehetséges szexpartnerként, mert akkor azon fogsz agyalni, vajon mi lesz ha elb*aszod a dolgot. Barátkozz velük, csak semmi kötöttség és add önmagadat. Buliban amúgy is könnyebb ismerkedni, hiszen mindenki azért jár oda, hogy ismerkedjen, nem másért. Na, nem ártana nekem is elmenni, ugyhogy csak lazán. Ez a lényeg.
2011. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Igazad van próbálom így felfogni, csak valami jó téma kéne már amivel kezdhetek vagy nem tudom.
2011. szept. 10. 19:24
 20/26 anonim ***** válasza:

1.: lehető legrosszabb amit tehetsz hogy csoportostul támadsz be lányokat. az max 1 kocsmába ok, h társosággal odamentek 1 másikhoz vagy ilyesmi, se buliba, se hétköznapokon nem lehet falkában vadászni.

2.: ha nem tudsz kezdeményezni, akkor csak járj nyitottszemmel, és naponta ezer lehetőséged adódik, amit amugy észre se vennél.. elég ezeket megragadni.. 1-2 ilyen és egyböl nö az önbizalmad 1 csomot.

2011. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!