Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves lány vagyok és szilves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok és szilveszterkor sokat ittam egy fiu odajött hozzám és megcsokolt, a párom huga ezt megtudta és félek h elmondja neki. Mit tegyek? Mondjam el én vagy várjak mig ki derül?

Figyelt kérdés
amugy a párom már 1éve börtönben van én végig hüséges voltam, mellesleg a huga a legjobbarátnöm volt de valamiért most ellenem fordult és folyamatosan uszitja ellenem.a szilvesztert még nem mondta el de csak idö kérdése.van mág hátra 6 honapja és nemakarom rettegésel tölteni mindennapom h mikor derül ki.nem érzem h hibáztam volna,a világon mindennél jobban szeretem,belahlnék ha el vesziteném.de ö soha nem bizot bennem és mindent el hisz amit rollam mondanak,.magyon féllek
2008. márc. 11. 13:24
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat azt még el felejtettem h ,amiota ö bent van én nemmentem bulizni,lemondtm minden szorakozásrol ,a szilvesztert kivéve,amiota vele vagyok folyton azzal gyanusitgat h megcsallom,fölleg miota bent van már nem birom elviselni az örületbekerget.soha nem attam rá okot h ilyen legyen.lehet hibáztam abban h sokat ittam de higyétek el a lelkiállapotom és minden össze jöt,ki ütöttem magam és ugy jöt oda fiu én nemcsokoltam visza de meglátták és ennyi elég volt...ezt h élem tul
2008. márc. 11. 13:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki te. igazán szeretheted ezt a fiút és ha emiatt szakít veled azt egy életre bánhatja.
2008. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,valóban látszik, hogy nagyon szereted!!! Túlságosan is, ha mindezt kibírod ilyen régóta (a gyanúsítgatásait!!!)


Mindenképpen neked kell vele közölnöd, gondolj csak bele, ha az imádott húga mondaná el neki, ő csak még nagyobbra nőne a szemében, te pedig egy utolsó hazug, megcsalós istentudja mi lennél szerinte!! Ne halogasd, ha jót akarsz magadnak, te fogod neki őszintén elmondani amit itt nekünk is leírtál! Te ártatlan vagy a dologban, a pasid huga pedig ezt nem tudja, mert ő csak látott valamit, de nem tudja mi áll mögötte. Neked kell elmondani, mi hogyan történt, az érzelmeidet stb.


Azt pedig mindenképpen felül kell bírálnotok, ami a féltékenykedését illeti! Ez nem mehet már sokáig, hisz te magad mondtad: "az őrületbe kerget..."

Komolyan mondom! Sok sikert, szerencsét!


Neked kell elmondanod, amilyen hamar csak lehet, nehogy a tesója megelőzzön! Nagy levegő, mindent bele! ;)

2008. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp értékelném a párod részéről az őszinteségedet...úgyh én azt tanácsolom mondd el neki. Lehet s[t biytos nem fog jól esni neki de ha igazán szeret s tényleg csak az a csók volt egy idő után megbékül:) komolyan! mindent bele remélem sikerül
2008. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM minden válaszolonak,,remélem én is tudom majd viszonozni nektek...igen ell kel h mondjam de a dolgomat még az is neheziti h töbször rá kérdezet és én szebrebenés nélkül a szemébe hazudtam,,és evvel azt fogja megélni h becsaptam és elörelátoak voltak gyanusitgatásai..nah meg még az ha ezt most mondom el neki vagy levélben vagy beszélön nem tudjuk megbeszélni,magába fog zuhanni és féllünk h valami butaságot csinál amivel csak megtoldja a hátra maradt idöt.talán beszélnem kelene a hugavál és meglérni ha el is akkarja mondani annak ellenéra h azt mondta nem várjon és hagyarám ezt,és ha ki jön én szemtöl szembe vallhatok neki.ö ne lépjen ki ebböl a körböl ez az én kapcsolatm az én vétkém,nem kellet volna ellmenem ha jo isten el akkarja töllem venni biztos megvan rá az oka de ANEKEM MÉGIS MINDEN VÁGYAM h a FELESÉGE LEGYEk..mégegyszer köszönöm mindenkinek és sok pusz
2008. márc. 12. 06:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én átértékelném a dolgot.Te imádod szereted,ez rendben.De vajon ő is?Nem tudom,hogy miért került a hűvösre,de biztos nem azért,mert egy rendes törvénytisztelő állampolgár.Lehet jobb lenne neked nélküle.A férjem is betegesen féltékeny volt egy időben,de kinőtte.Én kerek perec megmondtam neki,h ha ez nem változik,akkor otthagyom bmennyire is szeretem.

A hugával meg beszélj meg 1-2 dolgot.Hátha hajlandó lesz elmondani,hogy miért hangolja ellened.

2008. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én az életemet rá tenném h szeret,de arra már nem h szerelmet éreze...ö egy bonyolult lélek és nagyon nehéz kezelni amit mindenki meglepödésére nekem sikerül kordában tartanom, de ha rollam van szo akkor nem ismer határokat.nem akkar nélkülem élni ezt ki jelentette lehet h ez inkább fanatikus ragasztokás a részéröl.de erre majd akkor rá jövök ha ki jön és ujra együt éllünk.ha velem marad miután megtudja h mi történt.....erre nincs sok esély a féltékenységét megprobáltam ki ölnni belöle de bele fáradtam ez benne él ö ilyen ell kel h fogadjam,hisz én választottam és enki nemtart pisztolyt a fejemhez h maradjak vele,,én akkarom igy ugy h csak ne panaszkodjak az abj vagyis nem baj de higyéttek el a világon nnincs olyan szo amivel leirhatnám mennyire szeretm..minden család,gyarek,közös életet vel képzelek el és csak vele...
2008. márc. 13. 08:37
 8/9 A kérdező kommentje:
közben rá jöttem h rosz helyre irtam a kérdésem a párkapcsolathoz kellet volna minidegy
2008. márc. 14. 12:40
 9/9 FFDP ***** válasza:
Mi lett azóta?
2011. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!