Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha "randiztok"azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha "randiztok"azzal a lánnyal aki tetszik nektek, és mikor legszívesebben megcsókolnátok, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Próbáltok uralkodni magatokon,vagy megteszitek?:)
2011. okt. 19. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van biztató jel akkor megcsókolom!!!
2011. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"Milyen" az a biztató jel?:)
2011. okt. 19. 20:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagyis,mik azok a biztató jelek számotokra?:D
2011. okt. 19. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
hát pl a nézéséből lehet azért látni, vagy pl ha rápillant néha a számra
2011. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
én ha ideges vagyok,előveszem és az első arcra rácsapom...szal ezt.
2011. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Arcon vágom
2011. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan nő akinél 3napig húztam...De nagyon jól estek játékok hogy majdnem megsmárolom aztán hirtelen vége... :)

De mikor kinél hogy van kedvem...Ha nagyon szeretném akkor úgysem várok egy percet sem!!!

2011. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sajtreszelő ***** válasza:

Nem mi dig azon múlik, hogy van e bíztató jel. Nekem volt már, hogy meg volt a jel de valamiért mégsem csókoltam meg annak ellenére, hogy nagyon akartam :).

Persze 2 perc múlva meg mondtam magamban, "mit bénázok?!". A lány észrevette rajtam ezt :) és végül ő csókolt meg :)!

Utólag visszagondolva jópofa volt a szitu, mintha az első lett volna :).


Hozzáteszem olyan szinten bele voltam zúgva a lányba, hogy mikor találkoztunk mindig remegtem mint a kocsonya, mint amikor fázok. A gyomromban meg lepkék repkedtek olyan érzés volt :D!

2011. nov. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jaj,de ééédes!!! :D
2011. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!