Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ez jó bemutatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez jó bemutatkozó szöveg lenne?

Figyelt kérdés

Gondoltam megpróbálkozom ilyen társkeresőknél, ezért írtam egy rövid bemutatkozó szöveget. Arra lennék kíváncsi, hogy ez a szöveg nektek tetszene, vagy még írjak hozzá valamit ? :) Illetve mi az ami megfog benneteket mikor egy jó bemutatkozó szöveget olvastok ?


Szia!


Ha egy életvidám , pozitív jó kiállású fiatalembert keresel, akkor kérlek ne lépj tovább mert megtaláltad :) Szeretek motorozni , a sport se áll tőlem messze az extrém sportoktól se ijedek meg :) Bennem egy szakács veszett el , legalábbis eddig még mindenki túlélte a főztömet :)

Komoly kapcsolatot keresek de ha csak simán barátkozni van kedved ez se akadály.

Ha többet szeretnél rólam megtudni, írj nyugodtan igyekszem csillapítani a kíváncsiságodat :)


2011. nov. 11. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
húúúúúúúúúú hááááááááááááát ilyetttttttttttt!!!!!
2011. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ennek ellenére még lehetsz 150 cm 40 kg és 12 cm péniszed

10 től 18 évesig.....

2011. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Johnny, a szöveg nem számít! Egy társkeresőn 80%-ban a külső(képek) számítanak, a maradék meg eloszlik a 20%-ban...
2011. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a szöveg, én írnék neked, ha fent lennék egy társkeresőn (meg persze, ha nem lenne pasim)... :-)


Hogy meg is indokoljam:

szimpatikus, hogy vidám vagy, hogy van humorod, hogy tudsz főzni és hogy barátkoznál is, nem csak rögtön a Nagy Szerelemre vágysz.

2011. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Tervezek képet fölrakni , mert nem zsákbamacskát ,,árulok,, :) 10:48-as szerencsére nem ilyen paraméterekkel rendelkezem :) Igen valóban a kép is számít, mert kell, hogy legyen valamilyen vonzódás a hölgy részéről. Kedves utolsó nagyon köszönöm ! :)

2011. nov. 11. 11:09
 6/20 anonim válasza:
Szerintem jó! Hány éves vagy?
2011. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakinek ennyire rossz a helyesírása, az vagy buta, vagy igénytelen. Nálam nem nyerő.
2011. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

"Ha egy életvidám , pozitív jó kiállású fiatalembert keresel, akkor kérlek ne lépj tovább mert megtaláltad :) Szeretek motorozni"

Ne haragudj, de:


-Amennyiben ilyen vagy nem kell a társkereső

-A motorosoknak megvan a maguk csoportja ott találsz hasonló érdeklődésű körű csajok száz számra.

-Nincs a baráti körödben senki, aki bemutatna neked egy egyedülálló, normális lányt?

-Hagy az ilyen vacak oldalakat

-Beszélj ismerősökkel, barátokkal

-Sok normális lányt nem fogsz találni ezeken az oldalakon...


Sok sikert amúgy...

2011. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

11:14-nek: azért ez közel sem a rossz helyesírás, inkább szövegszerkesztési hibák vannak benne.


Az én páromnak, amikor megismerkedtünk, csapnivaló volt a helyesírása. De olyannyira, hogy pontossan meg hogy kiráj. Felnőtt emberként szinte mindent el tudott rontani. Ettől függetlenül se nem igénytelen, se nem buta. Sőt!


Azóta egy csomó mindent már megtanítottam neki és rengeteget javult. Szóval, ennyit erről. :-)


Kérdezőnek: Persze, érdemes erre figyelni, mielőtt felteszi az ember, nehogy már ilyen baromságon bukjon el a dolog.

2011. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 L.Szilárd ***** válasza:

Szerintem jó.

Amúgy úgy bírom az olyan embereket, akik mindenbe bele kötnek. Én se vagyok profi helyes író, ezért kihasználom a javító programot. :-P Lehet, hogy fogalmazni se tudok valami jól, de engem, speciel nem is érdekel különösebben, ha valakinél ez kettő nem tökéletes. Attól még szerethetem, szerethetjük egymást. Aki ezek miatt nem ismerkedik valakivel annak úgy kell. Mert ez szerintem már csak szőrszál hasogatás.

2011. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!