Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ez jó bemutatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez jó bemutatkozó szöveg lenne?

Figyelt kérdés

Gondoltam megpróbálkozom ilyen társkeresőknél, ezért írtam egy rövid bemutatkozó szöveget. Arra lennék kíváncsi, hogy ez a szöveg nektek tetszene, vagy még írjak hozzá valamit ? :) Illetve mi az ami megfog benneteket mikor egy jó bemutatkozó szöveget olvastok ?


Szia!


Ha egy életvidám , pozitív jó kiállású fiatalembert keresel, akkor kérlek ne lépj tovább mert megtaláltad :) Szeretek motorozni , a sport se áll tőlem messze az extrém sportoktól se ijedek meg :) Bennem egy szakács veszett el , legalábbis eddig még mindenki túlélte a főztömet :)

Komoly kapcsolatot keresek de ha csak simán barátkozni van kedved ez se akadály.

Ha többet szeretnél rólam megtudni, írj nyugodtan igyekszem csillapítani a kíváncsiságodat :)


2011. nov. 11. 10:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

En azt hinnem langyos vagy...

Minek bele 4 smiley?

2011. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11:14-nek Nem is neked akar tetszeni..:)


KERDEZONEK:

Jo bemutatkozo szoveg hasznald nyugodtan.

2011. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz, legalábbis nekem nem tetszik. Tényleg sok a szmájli, nem tetszik a szóhasználatod sem. Voltam fenn társkeresőn, de alapból nem írnék gy fiúnak sem, de ha ilyen szavakat használ, hogy fiatalember, és csillapítani a kíváncsiságod, akkor még annyira sem. Semmi megkapó sincs benne, olyan hamisnak érződik, számomra olyan kis mitugrásznak tűnsz. Az sem szimpatikus, hogy a legfontosabb dolgokhoz, aminek meg kéne fognia a keresett lányt, odaírod a motorozást és az extrém sportokat. Ez csak akkor számít, ha partnert keresel az űzésükhöz.


Szerintem egy megkapó bemutatkozásban szerepel egy két dolog rólad(a személyiségedről) pozitív és negatív irányba is. Leírhatod, hogy milyen lányt keresel magad mellé. Egy indok, hogy miért itt keresel párt magadnak, és valami amivel nem eladni próbálod magad, hanem arra készteted a lányt, hogy ő is "bedobja magát", mert az utolsó mondat teljesen a lányra bízza a döntést.

2011. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Uhh kaptam hideget meleget is. Válaszok is rájuk.


11:10-es 24 éves vagyok .


11:14 Nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz lenne a helyesírásom de tiszteletben tartom a véleményed.


11:26-os Valóban ilyen vagyok. Azt tényleg nem írtam le miért alakult így a magánéletem , de ez egy kérdésekkel foglalkozó oldal nem hiszem, hogy pont ez érdekelné az itteni embereket. Röviden : 70km-re költöztem el onnan ahol élnek a rokonaim, illetve a barátaim .


11:43-as : Egyetértek veled nem hiszem, hogy egy kapcsolat ezen állna vagy bukna.


11:44 : Nem vagyok meleg . Átnéztem igen egy picit tényleg sok benne a smiley :)


11:50 : Köszönöm !


12:27 : Tényleg nem vagyunk egyformák valakinek bejön , és mint a te példát is mutatja valakinek egyáltalán nem . A célom nem az, hogy akkor beregisztrálok, és várom , hogy ,,megrohamozzanak ,, a lányok, hanem inkább az, hogy ha én ráírok egy lányra akkor ő is lássa az adatlapom illetve a tartalmat. A tanácsod köszönöm ezeket igyekszem majd beleépíteni .

2011. nov. 11. 12:54
 15/20 anonim ***** válasza:

11:44-nek:

"11:14-nek Nem is neked akar tetszeni..:)"

De az én véleményemet is kérdezte.

2011. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Szeretem a humort, és itt finoman az is van adagolva.

Szóval én így hagynám:)

2011. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nekem tetszik...:)
2011. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon jól összeraktad. :)

Írtál a gondolkodásodról, az életviteledről és hogy szeretsz főzni, meg mit szeretsz. Ezzel felkelted a kíváncsiságot.

Plusz látszik, a mondataidból, hogy mit keresel, de mégsem vagy lerohanó.

Gratulálok és sok sikert. :)

2011. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sokaknak tetszik ! Élőbe is ugyan ilyen vidám vagyok, akit már ezzel együtt sikerül megfognom , vagy fölkeltenie az érdeklődését az nem fog csalódni . Akinek meg nem jön be, akkor annak a lánynak valószínűleg nem én vagyok a kiszemeltje :)
2011. nov. 11. 17:42
 20/20 anonim ***** válasza:
és még a dolgokhoz való hozzá állásod is nagyon szuper! :)
2011. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!