Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretek randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretek randizni?

Figyelt kérdés

Életem során 2 randihoz volt szerencsém, mind a kettő katasztrófa volt. Egyszerűen feszélyezve érzem magam "idegen" társaságában úgy, hogy csak ketten vagyunk. Miért lehet ez? :s

Szerintetek közrejátszik az, hogy az eddigi barátaim mind ismeretségből lettek szerelmek?


19/L


2011. nov. 27. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek, mondjuk nekem nem probléma, mert más sem szeret velem. :D
2011. nov. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak sz*r tapasztalataid vannak, ne utasíts el minden randimeghívást jól is elsülhetnek azok :)
2011. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A modern világban már nem nehéz előre ismerkedni.

Beszélgess vele neten keresztül, ismerkedjetek. Hátha ezáltal kicsit oldottabb tudsz lenni majd az első találkozáskor.

2011. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég volt másfél évem, mikor sokat randiztam. Az első katasztrófa volt. Aztán szép lassan rájöttem, hogy nem kell ezt annyira komolyan venni. Gyakorlatilag az első (pocsék) randi után nagyon jól éreztem magam. Élőben nem tetszett a lány és ez a tény lazábbá tett. Nem hittem már le, hogy annyira fontos a tökéletes első randi. Tényleg csak magamat adtam. Innentől kezdve nagyon élveztem a randizást. Élveztem, hogy megismerhetek új embereket és történeteket. Élveztem, hogy minden beszélgetés már irányba megy.


35/F

2011. nov. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!