Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, nagyon tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, nagyon tetszik, de ha látom nagyon kínos szituáció lép fel. Mit tegyek? (A részletek lent vannak)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a srác,egy suliba járunk. Már régóta bejön, de nem mertem leszólítani! Egyszer facebook-on küldtem neki egy szívet, arra utalva, hogy járnék vele. Még aznap este letörölt az ismerősei közül és le is tiltott engem! Mit csináljak, hogy bejöjjek neki?
2011. dec. 18. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem van barátnője.Hagyd békén!
2011. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs neki barátnője, mert a facebook szerint, családi állapot: egyedülálló, bár tudom ez nem nagyon jelent semmit!
2011. dec. 18. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez elég egyértelmű elutasítás volt, bocs.
2011. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

van egy mondás ilyen esetekre:


ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni


Ennyi. Az érzéseket nem befolyásolhatod, nincsenek rá boszorkánypraktikák. Szabad akarat van. Neki nem kellesz. Ezt el kell fogadni és tovább lépni. Majd jön más, aki értékelni fog.

2011. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Kövér vagy.
2011. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Huhh ha ilyen durván reagált egy szívre a Facebookon akkor hagyd békén(elég bunko lehet)Ne fuss utána, ne robálkozz mert csak meg fog alázni mások elott is és az nagyon fog fájni.Amit tudok tanácsolni annyi hogy oltozz csinosan,csípd ki magad, legyél kedves vele de távolságtarto.Ne mutasd ki semilyen modon hogy rosszul esett, ne mutasd ki hogy tetszik.Beszélgess, találkozz más fiúkkal és ugyet se vess rá.Legyen buszkeséged, tartásod aztán meglátjuk mi alakul.Semmiképp ne mássz utána kuncsorogva mint egy kiskutya mert ezzel lejáratod magad végképp elotte és mások elott is.
2011. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad lehet, mert még annyit se mondott, vagy írt, hogy bocsi nem kéne eröltetni!
2011. dec. 18. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

# 5/7 tegnap 13:26 Te meg hülye..

Az utolsó válaszolóval egyetértek.

Szerintem is elég nagyra tarthatja magát meg lenéző lehet.. gondolom ilyen kiírásos dolog volt, hogy akinek tetszik az küldjön egy szívet üzenetben, nem? Akkor meg miért ilyen... ? o.O

2011. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem persze nem küldtek facebookon szivet :-(
2012. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Figyelj, számára tök ismeretlen vagy, elég lett volna egy szia, azt se tudta szerintem hány éves vagy...
2017. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!