Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mikor van az a pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mikor van az a pont hogy már nem korai a sex?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel nemrég ismerkedtem meg. Egyszer találkoztunk. én 23 éves vagyok ő 26 éves. Már az első talinál lett volna alkalom hogy lefeküdjek vele de nem vagyok az a típusú nő. Ő egy elég magabiztos közvetlen pasi. És nem tagadom nagyon vonzódom hozzá. Már 9 hónapja nem voltam senkivel és tény hogy akár egy puszira egy ölelésre hevesebben reagálok. Vagy van párkapcsolatom ha pedig nincs akkor nem szokásom egy éjszakás vagy laza kapcsolatokba bonyolódni. De nem akarom elrontani azzal hogy túl könnyen megkap. Minden nap keres, ír és az ünnepek után találkozni szeretne újra.. Én sose kerestem megvártam amíg ő jelentkezik. Lányok fiúk szerintetek mennyi az az idő ami után ha lefekszem vele már nem lesz az hogy túl hamar? Az eddigi párkapcsolataim azért vezettek a szakítás felé mert szerintük túl sokáig várattam őket. Volt aki egy hónapot se tudott várni mert azon volt hogy szerinte ki kell hogy derüljön hogy mindenhol összeillünk e. Mások meg akik hamar megteszik még a mai napig együtt vannak. De én félek attól hogy csak szexet akarnak.. még mindig így van ez? Vagy csak én vélekedem így ? Őt nem szeretném eltaszítani magamtól de ugyanakkor azt sem szeretném ha csalódna bennem.
2011. dec. 24. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a szituba vagyok azzal a kivétellel, h èn 21vagyok ès 1.5 éve nincs sexben részem. Meg értlek, h ki vagy èhezzel de szerintem minimum 1hònapig kerüld az ágyba bújást, annyit még egy pasi is meg egy kiéhezett nõ is tud vàrni:)
2011. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.. én is ezen kattogok és 4-6 hét reális számomra.. persze ez függ attól is milyen sűrűn talizunk..
2011. dec. 24. 21:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is, de ha tènyleg èrdekled, akkor tuti igyekezni fog gyakrabban találkozni veled ès akkor hajrá:-D
2011. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!