Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik nagy része, kb. majdnem mindegyik csak alkalmi ágyast lát bennem, vagy csak komolytalan kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Nem öltözöm kihívóan, és hűséges típus vagyok, keresem az Igazit!

Egyszerűen nem értem, hogy miért nem találok egy olyat, aki komolyan érdeklődik, és tetszik is.

Nem értem, hogy miért ilyenek a pasik! Elegem van, kapcsolatot akarok, mert utálok egyedül lenni, de néha már úgy érzem lehetetlen...:(

Miért van az, hogy a legtöbb pasi, aki kinéz valahogy, az mind csak azt akarja, hogy felajánlkozzanak neki egyből...nem hiszem el, a pasiknak nincs érzelmi igényük, vagy mi ???


2012. jan. 3. 00:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
küldj egy képet privibe lehet rád várok épp :$
2012. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
megdughatlak kérdező?
2012. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ez nem így van,de kérdezhetném fordítva is.Én is hűséges típusnak mondom magam és komoly kapcsolatot keresek de a mai lányok hát nemtudom....nagyon kevés az olyan aki komolyan gondolkodik és normális,lehet h az vagy kérdező ezt csak általánosságba irtam...és én is vágyom egy kapcsolatra de nem minden áron mert megjárni nemakarom:S


22/F

2012. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Eddig csak rosszakba botlottál. Vannak még normálisak, akik nem csak lyukként tekintenének rád:)
2012. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Ha gondolod írj és megpróbálunk együtt rájönni a válaszra. Mielőtt férleértenéd lány vagyok :)
2012. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Lehet túl könnyen kapható vagy, nem tudnak komolyan venni. Lehet millió rossz szokásod amiről magad sem tudsz például. Nem bántásból mondom de lehet nem tetszel nekik és bizony sok olyan pasi van akinek mind1 csak lyuk legyen. Jó a szamár is ha ló nincs alapon.

Azok alapján amit leírtál millió dolog lehet, nem tudok pontosabb analízist adni.

2012. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Mert bolondjai vagyunk a szexnek!

20F

2012. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Macs1209 ***** válasza:

Nem minden pasi ilyen... Vannak itt is normális arcok (attól függetlenül, hogy atom nagy trollok)


Rossz helyen keresitek, ennyi.

2012. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ne egymásnak írjatok lányok, hanem nekem:D A megoldás nálam van:P
2012. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

mindkettötöknek megtudom mondani a választ erre és igenis van a normális pasiknak érzelmi igényük csak mindig a rosszfiukra buktok akik kiakarnak használni és a normálist észre se veszitek aki éppen lehet h nem is csunya csak nincs akkora szája és nem annyira bevállalos mint a rosszfiuké és ezt mondom mint fiú..mert ez a tapasztalatom ...


22/f

2012. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!