Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akibe szerelmes vagyok, és egy suliba járunk. Bejelöltem myvipen és ő felvett msn re. Nagyon sokat szoktunk beszélgetni de csak msn en, suliba vagy utcán nem. Hogy kérjem el a telefon számát?

Figyelt kérdés
nem szeretném úgy kezdeni hogy: lécci add meg a számod mert az nagyon nyomulós, hanem valahogy másképp,csak azt nem tudom hogy hogy.ha valaki tud egy jó ötletet az írjon!
2009. máj. 23. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj oda hozzá beszélgetni, aztán kérd el a számát. Az még jobb, ha elhívod randira.
2009. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak kioktatni,de ha eddig csak msnen beszélgettetek,akkor sztem először suliba mikor találkoztok kezdj el vele beszélgetni,pl. hogy milyen napja van,milyen órája lesz stb. ilyen általános dolog.Innen már alakul és ha beszélgettetek már,akkor kérd el a számát.Pl.így:

-Te:Szia!Mizu?

-Ő:Szia!Nincs semmi érdeke,meg vagyok.És Te,hogy vagy?

-Te:Köszi szépen,jól,főleg most,hogy összefutottunk.:)

-Ő:Igen,én is örülök Neki.

-Te:Figyu arra gondoltam,hogy megadhatnád a számod,és majd felhívlak.Szeretnék még Veled dumcsizni,de most mennem kell.


Sok sikert!

14/L

2009. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért is kell a száma?:)

Amúgy msn-en egyszerűen csak:

-kérdezhetek valamit?

-persze

-ha megkérnélek, megadnád a telszámodat?:D

-még jóhogy:D

-akkor megkérlek..:P

ennyi.:D Ez nem bonyolult. Msn-en írtó egyszerű.

Személyesen meg elkezdesz vele beszélgetni... először csak köszönés, aztán egyszer odamész hozzá valamivel, és elkezdtek dumálni.:) Aztán majd ha jól ismered, lehethogy ő fogja elkérni a tiédet...

2009. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsokat,és remélem be fog válni!
2009. máj. 23. 22:06
 5/14 A kérdező kommentje:
hogy miért kell?hát egy hogy esetleg ő felhívjon vagy mert azon a napon lesz a név napja amikor megyünk osztálykirándulásra és nem tom felköszönteni,nem olyan fontos de szeretném!
2009. máj. 23. 22:12
 6/14 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk beszéltek,és mikor elmész,akkor mondd azt,h nemtudod,h mikor jössz vissza,de majd megcsörgeted/ahhoz viszont kell a száma/:):):)mert nagyon szeretnéd folytatni ezt a beszélgetést:):))
2009. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez nem is rossz ötlet!köszi
2009. máj. 24. 15:42
 8/14 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit...:)az én számomat is így kérték el:D:Dés hirtelen le se esett,h elkérték,csak már miután elment:D:D
2009. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
hat ha nagyon teccel a sracnak akkor rovid idon belul elkeri o
2009. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

személyesen nem beszéltetek még akkor most könnyebb lesz majd telefonon keresztül? (:

amúgy azt is mondhatnád neki hogy "mostanában nem tudsz msnen lenni és megadná-e a telefon számát?" sok sikert^^

2009. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!